54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА МЕТРОЛОГІЯ Є ЗНАЧНОЮ СКЛАДОВОЮ ЕКОНОМІКИ",- АНДРІЙ КРОТОВ ПРИВІТАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЇ

17.10.2018

Щорічно 10 жовтня в Україні відзначається день працівників стандартизації та метрології. Свято встановлене Указом Президента України у жовтні 2002 року. У документі зокрема йшлося про те, що це свято вводиться: «враховуючи вагомий внесок працівників сфери стандартизації та метрології у розвиток економіки держави». Метою стандартизації в Україні є забезпечення безпеки для життя і здоров'я людей, тварин, рослин, а також майна та охорони навколишнього середовища; створення умов для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об'єктів стандартизації своєму призначенню; сприяння усуненню технічних бар'єрів в торгівлі.

         А ще 14 жовтня відзначається Всесвітній день стандартів. Саме в цей день 1946 року в Лондоні в приміщенні Інституту цивільних інженерів відкрилася конференція національних організацій по стандартизації. Результатом її роботи стало заснування InternationalOrganizationforStandardization (ISO) – нової Міжнародної організації із стандартизації.

         З цієї нагоди у Миколаївському Академічному Художньому Російському Драматичному театрі відбулись урочисті збори. Спеціалістів галузі зі святом привітав заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

         " Від імені голови облради Вікторії Москаленко, від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради хочу привітати Вас з професійним святом. Представники депутатського корпусу із величезною шаною та повагою ставляться до вашої праці. Адже стандартизація та метрологія є значною складовою економіки. Завдяки професіоналізму та самовідданості працівників стандартизації та метрології вдосконалюються системи технічного регулювання у відповідності до європейських та міжнародних вимог і стандартів. Якіснішим та безпечнішим стає життя громадян",- зазначив Андрій Кротов.

         З нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології відзначили грамотами та подяками Миколаївської обласної ради, Миколаївського міського голови.

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Червень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку