54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"СТАНДАРТИЗАЦІЯ ТА МЕТРОЛОГІЯ Є ЗНАЧНОЮ СКЛАДОВОЮ ЕКОНОМІКИ",- АНДРІЙ КРОТОВ ПРИВІТАВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ ПРАЦІВНИКІВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ ТА МЕТРОЛОГІЇ

17.10.2018

Щорічно 10 жовтня в Україні відзначається день працівників стандартизації та метрології. Свято встановлене Указом Президента України у жовтні 2002 року. У документі зокрема йшлося про те, що це свято вводиться: «враховуючи вагомий внесок працівників сфери стандартизації та метрології у розвиток економіки держави». Метою стандартизації в Україні є забезпечення безпеки для життя і здоров'я людей, тварин, рослин, а також майна та охорони навколишнього середовища; створення умов для раціонального використання всіх видів національних ресурсів та відповідності об'єктів стандартизації своєму призначенню; сприяння усуненню технічних бар'єрів в торгівлі.

         А ще 14 жовтня відзначається Всесвітній день стандартів. Саме в цей день 1946 року в Лондоні в приміщенні Інституту цивільних інженерів відкрилася конференція національних організацій по стандартизації. Результатом її роботи стало заснування InternationalOrganizationforStandardization (ISO) – нової Міжнародної організації із стандартизації.

         З цієї нагоди у Миколаївському Академічному Художньому Російському Драматичному театрі відбулись урочисті збори. Спеціалістів галузі зі святом привітав заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов.

         " Від імені голови облради Вікторії Москаленко, від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради хочу привітати Вас з професійним святом. Представники депутатського корпусу із величезною шаною та повагою ставляться до вашої праці. Адже стандартизація та метрологія є значною складовою економіки. Завдяки професіоналізму та самовідданості працівників стандартизації та метрології вдосконалюються системи технічного регулювання у відповідності до європейських та міжнародних вимог і стандартів. Якіснішим та безпечнішим стає життя громадян",- зазначив Андрій Кротов.

         З нагоди професійного свята працівників стандартизації та метрології відзначили грамотами та подяками Миколаївської обласної ради, Миколаївського міського голови.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку