54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ, НАУКИ І ОСВІТИ, СІМ`Ї ТА МОЛОДІ, СПОРТУ

17.10.2018

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім'ї та молоді, спорту, яка відбулася 17 жовтня 2018 року розглянуто ряд питань, що стосуються розвитку галузей культури, освіти, фізкультури і спорту.

Зокрема, депутатами розглянуто проекти обласної Цільової національно-культурної програми «Збереження та розвиток етнічної, культурної та мовної самобутності національних меншин в Миколаївській області» на 2019-2021 роки та виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради від 21 червня 2018 року № 4 та програми розвитку культури у Миколаївській області на 2019-2021 роки.

Під час тривалого обговорення членами постійної комісії було внесено ряд пропозицій до проектів вищезазначених програм з метою їх доопрацьовання та внесення на розгляд чергової сесії обласної ради відповідно до Регламенту обласної ради сьомого скликання.

Також було розглянуто питання про хід виконання попередніх рекомендацій постійної комісії.

Зокрема, постійною комісією вкотре було розглянуто питання щодо діяльності комунального закладу «Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів» Миколаївської обласної ради».

Також було розглянуто питання щодо функціонування спортивного комплексу, який розташований за адресою м. Миколаїв, пр-т Героїв України, 4». Депутатами рекомендовано облдержадміністрації тримати на активному контролі питання щодо завершення процесу передачі спортивного містечка, що розташоване в Парку Перемоги і включає в себе стадіон та новозбудований корпус спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з фехтування міста Миколаєва з подальшою передачею до комунальної власності міста Миколаєва, що забезпечить введення в експлуатацію спортивного об’єкта та визначить балансоутримувача з метою його належного функціонування.

Наостанок депутати підтримали пропозицію депутата обласної ради Кравченка М.А. щодо розгляду звернень про захист інституції сім'ї в Україні. Розглянули ряд звернень депутатів обласної ради: Дранова В.І. щодо виділення коштів з обласного бюджету для потреб Вознесенського спеціального інтернату, Кравченка М.А. щодо відновлення роботи хорових колективів Миколаївської області, лист управління молоді та спорту облдержадміністрації щодо внесення змін до галузевої програми з метою здійснення фінансування відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області.

 

Вересень 2021
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку