54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА 23-ІЙ ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

10.10.2018

10 го жовтня відбулось засідання 23-ої позачергової сесії Миколаївської обласної ради сьомого скликання. До порядку денного було внесено три питання: «Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо надання Миколаївському академічному українському театру драми та музичної комедії статусу національного», "Про поліпшення фінансового забезпечення дорожніх робіт за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Миколаївської області", "Про внесення змін до Статуту Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру Миколаївської обласної ради".

         На початку пленарного засідання Вікторія Москаленко зачитала лист- подяку, який надійшов на адресу Миколаївської обласної ради від голови Казанківської районної державної адміністрації Ольги Анатоліївни Жорової.

         " Висловити подяку від усіх жителів Казанківського району Миколаївської області депутату обласної ради, Генеральному директору ВП "Южноукраїнська АЕС" Володимиру Анатолійовичу Лісніченку. Який у складний період відсутності гіпохлориту натрію надав допомогу. В результаті цього якісною питною водою було забезпечено одинадцять населених пунктів Казанківського району. Дякую Вам, Володимире Анатолійовичу",- подякувала депутату обласної ради Вікторія Москаленко.

         Під час обговорення порядку денного сесії депутатами вносилися пропозиції розглянути запропоновані проекти рішень членами постійних депутатських комісій і лише згодом вносити їх у сесійну залу.

         " Відповідно до регламенту позачергова сесія збирається за два робочих дні. Я поінформувала депутатський корпус відповідно до регламенту", - аргументувала зібрання сесії голова обласної ради.

         Перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь підкреслив, що доповідачі готові надавати пояснення по кожному питанню порядку денного.

         " Шановні, депутати. Ми дуже цінуємо Ваш час. Ми розуміємо, коли велика кількість питань, або коли вносяться суттєві зміни до програм, тоді дійсно необхідно збиратися, їхати за багато кілометрів для того, щоб працювати у комісіях. У комісіях ми працюємо для того, щоб на сесії не виникало багато питань. Але сьогоднішні питання…По кожному питанню три – чотири речення. Ви їх прочитаєте. Доповідачі готові надати відповіді на всі запитання, які виникнуть",- інформував депутатів В’ячеслав Бонь. Пропозиції представників депутатського корпусу щодо перенесення засідання, заслуховування питань у комісіях не знаходили належної підтримки у сесійній залі. Не змогли депутати і ухвалити порядок денний в цілому. Вікторія Вікторівна оголосила перерву і засідання керівників фракцій.

         По її завершенні депутатському корпусу вдалося розпочати конструктивний діалог.

         " Національних театрів в Україні не так вже й багато. Наше звернення буде враховано у Кабінеті міністрів Україні – це буде дійсно визначна подія за всю історію Миколаївщини",- зазначила голова Миколаївської обласної ради під час розгляду питання «Про Звернення депутатів Миколаївської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо надання Миколаївському академічному українському театру драми та музичної комедії статусу національного».

         Юрій Кормишкін - керівник фракції політичної партії "Наш Край" в Миколаївській обласній раді пояснив колегам необхідність розгляду питання "Про внесення змін до Статуту Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру Миколаївської обласної ради".

         " Тут виникала дискусія стосовно необхідності розгляду третього питання порядку денного. Вчора наша фракція подала звернення на адресу Вікторії Вікторівни, тому що на минулій сесії ми проголосували за заміни у статуті, але на комісіях не обговорювалась юридична адреса. І тому Веснянська ОТГ з 01 січня наступного року може залишитись без коштів від обласного протитуберкульозного диспансеру. Саме тому до порядку денного було включено третє питання, щоб ми могли виправити помилку",- підкреслив депутат Юрій Кормишкін.

         " Я у цьому на стороні громади. Тут присутні жителі. Питання не потребувало детального розгляду, тому що ми просто повертаємо все так, як було до внесення змін",- наголосила Вікторія Вікторівна. У сесійні залі точилася палка дискусія. По її завершенні депутатам вдалося ухвалити позитивні рішення по всіх трьох питаннях порядку денного.

 

 

 

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку