54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

" УСЯ ГОРДІСТЬ ВИХОВАТЕЛЯ В ДІТЯХ, У ЗРОСТАННІ ПОСІЯНИХ НИМ ЗЕРНАХ ГОВОРИВ ВАСИЛЬ СУХОМЛИНСЬКИЙ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА ОСВІТЯН ВІТОВЩИНИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

05.10.2018

05 жовтня у М-Погорілівській загальноосвітній школі I-IIIступенів Вітовського району відбулись урочисті збори і нагородження працівників освіти з нагоди їх професійного свята. Захід пройшов, як відзначили самі вчителі, у родинній і дружній атмосфері. Цього року Вітовська районна державна адміністрація на чолі із Олександром Демчуком і депутатський корпус району під керівництвом Ігоря Матвєєва підготували для педагогів надзвичайно приємний святковий тиждень. У стінах Миколаївського Академічного українського театру драми та музичної комедії на освітян Вітовщини чекав концерт. Другий етап – зустріч у тісному колі і нагородження.

         Зі словами привітань до вчителів звернулися почесні гості голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Вітовської районної державної адміністрації Олександр Демчук, голова Вітовської районної ради Ігор Матвєєв, народний депутат України Олександр Жолобецький та керівник відділу освіти Вітовської райдержадміністрації Роман Крайнік.

         Вікторія Вікторівна у своєму вітальному слові згадала слова українського педагога Василя Сухомлинського.

         " Уся гордість вихователя в дітях, у зростанні посіяних ним зернах говорив Василь Сухомлинський.

         У цей святковий, осінній день вчителі стають ближчими кожному з нас і тоді ми згадуємо свого першого педагога – наставника. Від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради я хочу привітати Вас з професійним святом. Побажати гарного настрою, який стане Вам у нагоді під час роботи з вихованцями. Хочу побажати Вам міцного здоров’я і терпіння. Вдячних Вам учнів, які виконуватимуть усі домашні завдання, відповідатимуть правильно біля дошки і писатимуть без помилок контрольні роботи.

         Блискучих результатів на учительській ниві і будьте щасливі!",- привітала вчителів Вітовщини Вікторія Вікторівна. Цього дня голова обласної ради вручила Почесні грамоті та подяки. З нагоди професійного свята за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, інноваційний підхід у навчанні та вихованні підростаючого покоління, високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, активну громадську позицію було відзначено: ВІННИЦЬКУ Валентину Броніславівну завідувача Грейгівського дошкільного навчального закладу "Веселка" Вітовського району Миколаївської області, ЗАПОРОЖЕЦЬ Тетяну Миколаївну методиста районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Вітовської районної державної адміністрації Миколаївської області, Кельбас Олександра Петтровича – вчителя фізичної культури Первомайської ЗОШ, Ковалевич Оксану Миколаївну керівника гуртка "Екологічний театр" ЦПР, Бащак Лілію Іванівну – керівника гуртка "Етнографічне краєзнавство" ЦПР, Міносян Наталю Степанівну директора Миколаївської ЗОШ.

Вікторія Вікторівна подякувала за багаторічну сумлінну працю директорові опорної М-Погорілівської ЗОШ I - IIIступенів Світлані Михайлівні Горик і окрему Почесну грамоту вручила керівникові відділу освіти Вітовської райдержадміністрації Роману Крайніку.

Цього дня подарункові сертифікати та прапори району освітянам Вітовщини вручав голова райдержадміністрації Олександр Демчук. Розпорядженням голови райради Ігоря Матвєєва працівників галузі освіти відзначили Почесними грамотами районної ради з врученням прапорів Вітовського району.

Голова Вітовської райдержадміністрації та районної ради спільно вручили відзнаки "За заслуги перед Вітовщиною". Народний депутат України Олександр Жолобецький вручив Грамоти Верховної Ради України. Подбав Олександр Олександрович і про матеріально-технічне забезпечення загальноосвітніх шкіл. Цього року завдяки його особистим зусиллям і зусиллям команди заклади освіти Вітовщини були обладнані комп’ютерними класами.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку