54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: " Я ПІДТРИМУЮ ВІДРОДЖЕННЯ НА МИКОЛАЇВЩИНІ ФРИСТАЙЛА"

02.10.2018

01 жовтня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась з громадським активістом Ігорем Фінкельштейном та Олімпійським чемпіоном - фристайлістом Олександром Абраменком. Під час діалогу обговорювали ймовірні шляхи збереження фристайлу, як виду спорту на півдні України. Ігор Фінкельштейн та Олександр Абраменко бачать два шляхи – реконструкція існуючого трампліну та спорудження нового комплексу з водних видів спорту. Своїми думками вони і поділилися з Вікторією Вікторівною.

         Миколаївський трамплін, підкреслив громадський активіст, було зведено 1988 року за проектом КБ "Чорноморсуднопроект" – єдиний на той час унікальний комплекс на пострадянському просторі і в Європі. 1990 року, згадував Ігор Фінкельштейн, Миколаївщина приймала учасників першого чемпіонату. Іще років зо три – чотири тому на цьому трампліні тренувалися діти.

         Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко підтримує громадського активіста у його прагненні повернути Миколаївщині славу центру фристайла. Реалізація мети має два шляхи, переконаний Олександр Абраменко. В залежності від того, до чого прагнути. По-перше, варто говорити про спорудження палацу з водних видів спорту. Тоді тут не лише відродиться фристайл, але й потягнуться на тренування і проведення змагань спортсмени з усієї України, ближнього і далекого зарубіжжя. У разі збереження фристайлу, як виду спорту, конче необхідно відновити і модернізувати Миколаївський трамплін.

         " Якщо у нас це буде, тоді до нас почнуть їздити спортсмени з усієї України. Це на багато дешевше, ніж виїжджати за кордон.

         Все залежить від того, яку мету ми переслідуємо. Якщо ми говоримо про розвиток обласного центру, як столиці з водних видів спорту – необхідно будувати новий палац. У разі збереження фристайлу можна вести мову про модернізацію та відновлення миколаївського трампліну",- поділився з Вікторією Москаленко власним баченням Олександр Абраменко.

         "Депутатський корпус Миколаївської обласної ради підтримує розвиток всіх видів спорту. Сьогодні це необхідно робити за будь-якого перебігу подій. Я підтримую ідею Ігоря Фінкельштейна та Олександра Абраменка. І робитимемо все від нас залежне",- зазначила Вікторія Москаленко.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку