54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: " Я ПІДТРИМУЮ ВІДРОДЖЕННЯ НА МИКОЛАЇВЩИНІ ФРИСТАЙЛА"

02.10.2018

01 жовтня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко зустрілась з громадським активістом Ігорем Фінкельштейном та Олімпійським чемпіоном - фристайлістом Олександром Абраменком. Під час діалогу обговорювали ймовірні шляхи збереження фристайлу, як виду спорту на півдні України. Ігор Фінкельштейн та Олександр Абраменко бачать два шляхи – реконструкція існуючого трампліну та спорудження нового комплексу з водних видів спорту. Своїми думками вони і поділилися з Вікторією Вікторівною.

         Миколаївський трамплін, підкреслив громадський активіст, було зведено 1988 року за проектом КБ "Чорноморсуднопроект" – єдиний на той час унікальний комплекс на пострадянському просторі і в Європі. 1990 року, згадував Ігор Фінкельштейн, Миколаївщина приймала учасників першого чемпіонату. Іще років зо три – чотири тому на цьому трампліні тренувалися діти.

         Олімпійський чемпіон Олександр Абраменко підтримує громадського активіста у його прагненні повернути Миколаївщині славу центру фристайла. Реалізація мети має два шляхи, переконаний Олександр Абраменко. В залежності від того, до чого прагнути. По-перше, варто говорити про спорудження палацу з водних видів спорту. Тоді тут не лише відродиться фристайл, але й потягнуться на тренування і проведення змагань спортсмени з усієї України, ближнього і далекого зарубіжжя. У разі збереження фристайлу, як виду спорту, конче необхідно відновити і модернізувати Миколаївський трамплін.

         " Якщо у нас це буде, тоді до нас почнуть їздити спортсмени з усієї України. Це на багато дешевше, ніж виїжджати за кордон.

         Все залежить від того, яку мету ми переслідуємо. Якщо ми говоримо про розвиток обласного центру, як столиці з водних видів спорту – необхідно будувати новий палац. У разі збереження фристайлу можна вести мову про модернізацію та відновлення миколаївського трампліну",- поділився з Вікторією Москаленко власним баченням Олександр Абраменко.

         "Депутатський корпус Миколаївської обласної ради підтримує розвиток всіх видів спорту. Сьогодні це необхідно робити за будь-якого перебігу подій. Я підтримую ідею Ігоря Фінкельштейна та Олександра Абраменка. І робитимемо все від нас залежне",- зазначила Вікторія Москаленко.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку