54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: " ЗМІНИ ЮРИДИЧНОЇ АДРЕСИ МИКОЛАЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО ДИСПАНСЕРУ НЕ ВІДБУЛОСЬ. ПИТАННЯ РОЗГЛЯНЕМО НА НАЙБЛИЖЧІЙ СЕСІЇ"

01.10.2018

01 жовтня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко разом із депутатами Михайлом Талпою, Юрієм Кормишкіним та Григорієм Ташликом здійснили зустріч із жителями та керівництвом Веснянської ОТГ.
Вікторія Вікторівна іще раз акцентувала увагу присутніх на тому, що в коментарі, розміщеному на офіційному веб –сайті і на сторінці у мережі Фейсбук, йшлося про призупинення рішення депутатського корпусу. А саме рішення обласної ради від 05.07.2018 № 11 в частині державної реєстрації нової редакції Статуту Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру Миколаївської обласної ради, тобто зміна юридичної адреси цього лікарняного закладу, не відбулась і податки продовжують надходити до Веснянської ОТГ. Цю позицію було доведено до відома Веснянського сільського голови Леоніда Мухарського та запропоновано надати роз’яснення представникам територіальної громади Веснянської ОТГ з цього питання. Натомість минулої суботи жителі Веснянської об’єднаної територіальної громади вдалися до радикальних дій – перекриття траси Одеса – Мелітополь – Новоазовськ.
" Рішення сесії, яке не влаштовує громаду, призупинено. Статут закладу охорони здоров’я залишився беззмінним. У реєстрі зафіксовано діючу адресу протитуберкульозного диспансеру. Тобто, податки так і залишатимуться у Веснянській ОТГ. Щойно буде призначено пленарне засідання чергової сесії, це питання буде внесено до порядку денного",- зазначила Вікторія Москаленко.
Свою позицію висловили депутати обласної ради Михайло Талпа і Юрій Кормишкін. Їх погляди ідентичні. На найближчій сесії питання необхідно розглядати і голосувати за скасування змін у частині перереєстрації юридичної адреси у Статуті Миколаївського обласного протитуберкульозного диспансеру

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку