54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

АНДРІЙ КРОТОВ: " СПІЛЬНО З ОБЛАСНОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ МИ РЕАЛІЗУЄМО ПРОГРАМИ, СПРЯМОВАНІ НА ЗАХИСТ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ, ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ВЕТЕРАНІВ"

28.09.2018

01 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це й ще День Ветерана.

         День людей похилого віку та День Ветерана – дуже добре, актуальне і світле свято. Таким чином привертається увага суспільства, представників влади та органів місцевого самоврядування до проблеми людей поважного віку.

         28 вересня у холі адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради відбулась зустріч заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова, голови облдержадміністрації Олексія Савченка, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича з активістами ветеранського руху Миколаївщини.

         " Від імені голови обласної ради Вікторії Москаленко, від себе особисто і всіх колег – депутатів я вітаю Вас зі святом. Мені дуже приємно і почесно, що сьогодні у цій залі знаходиться мій учитель – Тимофій Іванович, який викладав на військовій кафедрі.

         Спільно з обласною державною адміністрацією ми реалізуємо програми, спрямовані на захист літніх людей, людей з інвалідністю, ветеранів. Щороку збільшується розмір одноразової допомоги. Хочу наголосити, що й надалі разом з обласною державною адміністрацією, депутатським корпусом міста і міським головою Олександром Сєнкевичем ми робитимемо все можливе для збільшення фінансування і всебічної підтримки ветеранів і ветеранських організацій",- зазначив Андрій Кротов.

         Цього дня відзнакою Миколаївської обласної ради – "За заслуги перед Миколаївщиною" IІ ступеня за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, військово-патріотичне виховання молодого покоління, активну життєву позицію було нагороджено:

 

БОНДАРЕНКА

Владислава Павловича

 

-

голову ради організації ветеранів Інгульського району міста Миколаєва

ГРІНЧЕНКА

Володимира Миколайовича

 

-

члена президії Миколаївської обласної організації ветеранів України

ПОНОЧЕНЮК

Павліну Семенівну

-

голову організації ветеранів міста Первомайська

 

РЕДЬКУ

Валентину Іванівну

-

голову громадської організації "Миколаївська обласна організація волонтерів".

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку