54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

АНДРІЙ КРОТОВ: " СПІЛЬНО З ОБЛАСНОЮ ДЕРЖАВНОЮ АДМІНІСТРАЦІЄЮ МИ РЕАЛІЗУЄМО ПРОГРАМИ, СПРЯМОВАНІ НА ЗАХИСТ ЛІТНІХ ЛЮДЕЙ, ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ, ВЕТЕРАНІВ"

28.09.2018

01 жовтня в усьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це й ще День Ветерана.

         День людей похилого віку та День Ветерана – дуже добре, актуальне і світле свято. Таким чином привертається увага суспільства, представників влади та органів місцевого самоврядування до проблеми людей поважного віку.

         28 вересня у холі адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради відбулась зустріч заступника голови Миколаївської обласної ради Андрія Кротова, голови облдержадміністрації Олексія Савченка, Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича з активістами ветеранського руху Миколаївщини.

         " Від імені голови обласної ради Вікторії Москаленко, від себе особисто і всіх колег – депутатів я вітаю Вас зі святом. Мені дуже приємно і почесно, що сьогодні у цій залі знаходиться мій учитель – Тимофій Іванович, який викладав на військовій кафедрі.

         Спільно з обласною державною адміністрацією ми реалізуємо програми, спрямовані на захист літніх людей, людей з інвалідністю, ветеранів. Щороку збільшується розмір одноразової допомоги. Хочу наголосити, що й надалі разом з обласною державною адміністрацією, депутатським корпусом міста і міським головою Олександром Сєнкевичем ми робитимемо все можливе для збільшення фінансування і всебічної підтримки ветеранів і ветеранських організацій",- зазначив Андрій Кротов.

         Цього дня відзнакою Миколаївської обласної ради – "За заслуги перед Миколаївщиною" IІ ступеня за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту та реабілітації ветеранів війни, військово-патріотичне виховання молодого покоління, активну життєву позицію було нагороджено:

 

БОНДАРЕНКА

Владислава Павловича

 

-

голову ради організації ветеранів Інгульського району міста Миколаєва

ГРІНЧЕНКА

Володимира Миколайовича

 

-

члена президії Миколаївської обласної організації ветеранів України

ПОНОЧЕНЮК

Павліну Семенівну

-

голову організації ветеранів міста Первомайська

 

РЕДЬКУ

Валентину Іванівну

-

голову громадської організації "Миколаївська обласна організація волонтерів".

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку