54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: " МАЄМО НАМІР ПОВЕРНУТИ ЯХТ-КЛУБУ ІСТОРИЧНИЙ ЗМІСТ – ТЕРИТОРІЇ КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО СПРЯМУВАННЯ"

28.09.2018

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко і представники депутатського корпусу мають серйозний намір повернути Обласному яхт-клубу зміст, який закладався у рекреаційну зону історично – території культурно – спортивного спрямування. Про це йшлося під час робочої поїздки голови Миколаївської обласної ради і депутатів до яхт-клубу. Вона відбулась за ініціативи депутата обласної ради Михайла Талпи.

         Протягом тривалого часу земля Обласного яхт-клубу всіма можливими засобами виводилась з комунальної власності з наступною її передачею у користування приватним підприємцям міста. Це призвело до перенасичення яхт-клубу питущими закладами. Поступово місце родинного відпочинку і занять спортом перетворювалось на центр зібрання асоціальних особистостей, звучання низькопробної музики з усіма наслідками, що витікають.

         Враховуючи вищевикладене, депутатський корпус Миколаївської обласної ради на чолі із Вікторією Москаленко має намір покласти цьому край.

         " 27 вересня за ініціативи депутата Талпи відбулась наша спільна з Андрієм Кротовим і Михайлом Володимировичем робоча поїздка до яхт-клубу. По перше, ми повинні підтримати наших яхтсменів, які виборюють призові місця на змаганнях Всеукраїнського, обласного та міжнародного рівнів. По-друге, акцентуємо увагу на гострій необхідності впорядкування території. Вже маємо позитивний приклад "8 причалу". Тож, повинні реконструювати Обласний яхт-клуб у схожому стилі. Це доступна зона відпочинку громадян, місце занять спортом. Можна встановити декілька спортивних майданчиків.

         Найближчим часом проведемо засідання профільної комісії обласної ради із запрошенням спеціалістів управління комунальної власності облдержадміністрації, директора Обласного яхт-клубу. Зі мною погодяться городяни у тому, що Обласному яхт-клубу варто повернути зміст, який закладався історично – території культурно – спортивного спрямування.

         План на наступний рік - це асфальт і тротуари, облаштування принаймі одного спортивного майданчика і це вже буде позитивним результатом",- зазначила Вікторія Москаленко по завершенні поїздки.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку