54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* 23 квітня 2019 року з 10.00 год. до 11.30 год. в холі зали засідань обласної ради  відбудеться прощання з головою Миколаївської обласної організації ветеранів Поротніковим М.А.

На контролі депутатів ремонт доріг Миколаївської області. Спільне засідання комісій

26.01.2018

Під час пленарного засідання двох комісій обласної ради Андрій Максименко начальник управління інфраструктури облдержадміністрації представив депутатам новопризначеного директора ДП "Миколаївський облавтодор" Ігоря Франчука.

         На 2017 рік з бюджетів усіх рівнів для проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах Миколаївщини було виділено понад 767 мільйонів гривень. Освоєно 99% коштів.

         " Відразу скажу де втратили один відсоток - це Н -11. Виключно через погодні умов підрядник не встиг. Дорожнє полотно постеляно. Залишилися тільки дренажі і як наслідок узбіччя, знаки і розмітка. Це все буде дороблено як тільки дозволять погодні умови в рамках чинного договору. Тобто перенесено на 2018 рік",- зазначив в.о. начальника служби автомобільних доріг України в Миколаївській області.

         Водночас, на запитання депутата обласної ради Вадима Олабіна про дефіцит коштів на відновлення доріг взагалі, Андрій Кристенко навів цифру у 7 мільярдів гривень. Саме такою була необхідність у фінансуванні на початок 2017-го року. Профінансовано 10% від потреби. По завершенні дискусії депутатами спільно із запрошеними ухвалено рішення 7-го лютого здійснити об’їзд найбільш проблемних ділянок доріг по колу: Новоодеський, Єланецький, Баштанський, Новобузький райони.

         Відновлені ділянки доріг потребують зберігання. Відповідно для розміщення габаритно – вагових комплексів необхідні спеціальні майданчики. Нагадаємо, що голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк передав управлінню Укртрансбезпеки в Миколаївській області чотири нові габаритно-вагові комплекси. Їх придбали за кошти, виділені Європейською комісією. Згідно з інформацією Сергія Кривошапки на літній період Миколаївську область буде доукомплектовано іще чотирма комплексами у супроводі фахівців.

         " На сьогодні в області ми маємо один майданчик на якому ми можемо здійснювати плановий габаритно-ваговий контроль. Попередньо під власну відповідальність я встановлював ці комплекси просто на дорогу. На даний час претензійно –позовна робота у суді виконується на 50 %. Тому що відсутнє необхідне обладнання для встановлення комплексів.",- заявив на комісії начальник управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області Сергій Кривошапко. Сергій Кривошапко звернувся до представників депутатського корпусу Миколаївської обласної ради з офіційним проханням щодо виділення коштів для будівництва відповідних майданчиків. Схоже звернення керівник Укртрансбезпеки в Миколаївській області адресував Службі автомобільних доріг України в Миколаївській області. При будівництві доріг обов’язково закладати кошти на облаштування майданчиків для мобільних ГВК.

 

Оголошення Читати всі
2019-04-22
ОГОЛОШЕНО КОНКУРС НА НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ УЧАСНИКАМ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

Миколаївська облдержадміністрації у межах реалізації розпорядження Миколаївської облдержадміністрації «Порядку надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам антитерористичної операції» (від 27.12.2017 №570-р) (далі - Порядок) оголошує конкурс проектів серед учасників антитерористичної операції для надання одноразової допомоги для відкриття власної справи.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Квітень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку