54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

На контролі депутатів ремонт доріг Миколаївської області. Спільне засідання комісій

26.01.2018

Під час пленарного засідання двох комісій обласної ради Андрій Максименко начальник управління інфраструктури облдержадміністрації представив депутатам новопризначеного директора ДП "Миколаївський облавтодор" Ігоря Франчука.

         На 2017 рік з бюджетів усіх рівнів для проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах Миколаївщини було виділено понад 767 мільйонів гривень. Освоєно 99% коштів.

         " Відразу скажу де втратили один відсоток - це Н -11. Виключно через погодні умов підрядник не встиг. Дорожнє полотно постеляно. Залишилися тільки дренажі і як наслідок узбіччя, знаки і розмітка. Це все буде дороблено як тільки дозволять погодні умови в рамках чинного договору. Тобто перенесено на 2018 рік",- зазначив в.о. начальника служби автомобільних доріг України в Миколаївській області.

         Водночас, на запитання депутата обласної ради Вадима Олабіна про дефіцит коштів на відновлення доріг взагалі, Андрій Кристенко навів цифру у 7 мільярдів гривень. Саме такою була необхідність у фінансуванні на початок 2017-го року. Профінансовано 10% від потреби. По завершенні дискусії депутатами спільно із запрошеними ухвалено рішення 7-го лютого здійснити об’їзд найбільш проблемних ділянок доріг по колу: Новоодеський, Єланецький, Баштанський, Новобузький райони.

         Відновлені ділянки доріг потребують зберігання. Відповідно для розміщення габаритно – вагових комплексів необхідні спеціальні майданчики. Нагадаємо, що голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк передав управлінню Укртрансбезпеки в Миколаївській області чотири нові габаритно-вагові комплекси. Їх придбали за кошти, виділені Європейською комісією. Згідно з інформацією Сергія Кривошапки на літній період Миколаївську область буде доукомплектовано іще чотирма комплексами у супроводі фахівців.

         " На сьогодні в області ми маємо один майданчик на якому ми можемо здійснювати плановий габаритно-ваговий контроль. Попередньо під власну відповідальність я встановлював ці комплекси просто на дорогу. На даний час претензійно –позовна робота у суді виконується на 50 %. Тому що відсутнє необхідне обладнання для встановлення комплексів.",- заявив на комісії начальник управління Укртрансбезпеки у Миколаївській області Сергій Кривошапко. Сергій Кривошапко звернувся до представників депутатського корпусу Миколаївської обласної ради з офіційним проханням щодо виділення коштів для будівництва відповідних майданчиків. Схоже звернення керівник Укртрансбезпеки в Миколаївській області адресував Службі автомобільних доріг України в Миколаївській області. При будівництві доріг обов’язково закладати кошти на облаштування майданчиків для мобільних ГВК.

 

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку