54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: "МИ СПІЛЬНО РОБИМО НАШ РЕГІОН ТУРИСТИЧНО ПРИВАБЛИВИМ"

27.09.2018

Ввечері 27 –го вересня у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради за підтримки Вікторії Москаленко відбулося відкриття фотовиставки «Впізнана краса природи». Вона присвячена Всесвітньому дню туризму. Організатором виступив Благодійний фонд «Індиго» у партнерстві з спілкою громадських організацій “Динаміка нового покоління” і за підтримки Миколаївської обласної ради. В експозиції понад тридцять робіт п’ятнадцяти авторів.

         " Завдяки митцям – фотохудожникам ми побачили Миколаївську область дещо іншою. Звичайно впізнали красу Кінбурнської коси, Очаківщини, Актовський каньон та Мигіївські пороги.

         Сьогодні дійсно важливий для нашої області день. Адже, Миколаївщина туристична – це не лише бренд на папері. Об’єднавши спільні зусилля ми зробимо наш регіон по-справжньому туристично-привабливим. Для цього у нас є потенціал і оздоровчий, і рекреаційно – дозвіллєвий, і історичний. Це ті головні віхи, які роблять Миколаївщину привабливою для туристів.

         Звичайно ми працюємо на розвиток інфраструктури регіону. І на відновлення автошляхів. Напрацьовано позитивні результати. Зокрема, після зустрічі з керівником "Укравтодору" Славоміром Новаком за моєї особистої участі та членів робочої групи у складі депутата Миколаївської обласної ради Михайла Талпи, голови Єланецької районної ради Василя Богданцева, Водяно-Лоринського сільського голови Тетяни Кирильчук. Зі свого боку наші митці – фотографи роблять свій вагомий внесок у популяризацію Миколаївської області. Ось такою командною роботою досягатимемо результату",- зазначила Вікторія Москаленко.

        

Оголошення Читати всі
2019-08-16
Жінка в політиці - зміни в Україні!

Фонд громади міста Херсон "Захист" оголошує конкурс на навчання жінок, які мають бажання балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

Протягом року наступні кандидатки в очно-заочній формі отримають допомогу на рівні освіти, відкриття можливостей.

Ціль проекту - підвищення спроможності жінок-лідерок Херсонської та Миколаївської областей у підготовці до участі у місцевих виборах

 

Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Серпень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку