54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: "МИ СПІЛЬНО РОБИМО НАШ РЕГІОН ТУРИСТИЧНО ПРИВАБЛИВИМ"

27.09.2018

Ввечері 27 –го вересня у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради за підтримки Вікторії Москаленко відбулося відкриття фотовиставки «Впізнана краса природи». Вона присвячена Всесвітньому дню туризму. Організатором виступив Благодійний фонд «Індиго» у партнерстві з спілкою громадських організацій “Динаміка нового покоління” і за підтримки Миколаївської обласної ради. В експозиції понад тридцять робіт п’ятнадцяти авторів.

         " Завдяки митцям – фотохудожникам ми побачили Миколаївську область дещо іншою. Звичайно впізнали красу Кінбурнської коси, Очаківщини, Актовський каньон та Мигіївські пороги.

         Сьогодні дійсно важливий для нашої області день. Адже, Миколаївщина туристична – це не лише бренд на папері. Об’єднавши спільні зусилля ми зробимо наш регіон по-справжньому туристично-привабливим. Для цього у нас є потенціал і оздоровчий, і рекреаційно – дозвіллєвий, і історичний. Це ті головні віхи, які роблять Миколаївщину привабливою для туристів.

         Звичайно ми працюємо на розвиток інфраструктури регіону. І на відновлення автошляхів. Напрацьовано позитивні результати. Зокрема, після зустрічі з керівником "Укравтодору" Славоміром Новаком за моєї особистої участі та членів робочої групи у складі депутата Миколаївської обласної ради Михайла Талпи, голови Єланецької районної ради Василя Богданцева, Водяно-Лоринського сільського голови Тетяни Кирильчук. Зі свого боку наші митці – фотографи роблять свій вагомий внесок у популяризацію Миколаївської області. Ось такою командною роботою досягатимемо результату",- зазначила Вікторія Москаленко.

        

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку