54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"ВИ РОБИТЕ ВЕЛИКУ, СОЦІАЛЬНО-НЕОБХІДНУ І БЛАГОРОДНУ СПРАВУ – ДАРУЄТЕ ВСІМ НАМ ЩАСТЯ СПІЛКУВАННЯ З ЖИВОЮ КНИГОЮ",- ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО ПРИВІТАЛА БІБЛІОТЕКАРІВ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

27.09.2018

27 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який відзначається 30 вересня, у Миколаївському Академічному Українському театрі драми та музичної комедії відбулись урочистості. Працівників бібліотечної галузі області з їх професійним святом привітали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

         Вікторія Вікторівна, вітаючи бібліотекарів, зазначила, що це свято всіх, хто небайдужий до живої книги, читання і звичайно бібліотек. І особливе значення бібліотеки відіграють у сільській місцевості. Адже там вони є майданчиками для спілкування і дозвілля мешканців. Голова обласної ради нагадала слова українського педагога, публіциста і письменника Василя Олександровича Сухомлинського.

"Щоб підготувати людину духовно до самостійного життя, треба ввести її у світ книг,- говорив український педагог, публіцист і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.

Шановні, бібліотекарі! 30 вересня країна відзначатиме величне свято - Всеукраїнський день бібліотек. Це не тільки Ваше професійне свято, це свято всіх, хто небайдужий до живої книги, читання і звичайно бібліотек. Попри розвиток технічного прогресу, бібліотеки все рівно залишаються затребуваними людьми. Особливе значення бібліотеки відіграють у сільській місцевості. Адже там вони є майданчиками для спілкування і дозвілля мешканців. Тому, дорогі друзі, хочу іще раз підкреслити, що Ви робите велику, соціально-необхідну і благородну справу – даруєте всім нам щастя спілкування з живою книгою і її авторами. Вся Ваша діяльність спрямована на людину, розкриття її духовного і творчого потенціалу.

Від себе особисто і всього депутатського корпусу Миколаївської обласної ради вітаю Вас із професійним святом! Ми щиро вдячні Вам за сумлінну працю. Бажаю подальших творчих успіхів, яскравих подій, радісних і світлих днів, благополуччя і любові у Ваших домівках. Зі святом!",- зазначила голова обласної ради Вікторія Москаленко, вітаючи бібліотекарів Миколаївщини.

За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи Миколаївщини, збереження культурної спадщини українського народу, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм відзнаками Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" IIступеню нагороджено Алісу Анатоліївну Косій – директора Снігурівської централізованої бібліотечної системи і Тетяну Григорівну Остафійчук – директора комунальної установи "Вітовська централізована бібліотечна система".

Також Вікторія Вікторівна вручила Почесні грамоти обласної ради. За вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, збереження культурної спадщини українського народу, проведення просвітницької роботи серед населення, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек було нагороджено:

Вікторію Вікторівну Агаркову – директора Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки;

Тетяну Олександрівну Бурдигу – Ніколаєву – директора комунального закладу Куцурубської сільської ради об’єднаної територіальної громади "Куцурубська публічна бібліотека" Очаківського району;

Тетяну Іванівну Нахову – завідуючу науково-методичним відділом Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім.В.О.Лягіна;

Світлану Богданівну Недашківську – директора Братської централізованої бібліотечної системи;

Ларису Леонідівну Сидоренко – завідуючу інформаційно-ресурсним центром міжнародного партнерства Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки;

Наталію Вікторівну Ткаченко – директора Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва;

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку