54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ РАДИ АНДРІЙ КРОТОВ:"СТОЇТЬ ЗАВДАННЯ ЗБЕРЕГТИ ІСНУЮЧІ БУДІВЛІ І ПІДТРИМАТИ РОЗВИТОК УСТАНОВИ"

26.09.2018

26 вересня заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутат Миколаївської обласної ради Світлана Гладун і директор Департаменту соціального захисту населення Оксана Єльчієва відвідали обласний центр обліку бездомних громадян.

         Установа спеціалізується на первинному обліку бездомних громадян, відновленні втрачених паспортів, соціальному супроводі осіб, які відбували покарання у вигляді позбавлення волі, або її обмеженні, сприянні у працевлаштуванні цієї категорії населення тощо.

         На даний момент тут зареєстровано 1600 громадян з усієї області. Протягом понад десяти років очолює заклад Володимир Гусаров. Чисельність працівників разом із керівником складає три чоловіки. Попри це вони виконують великий обсяг роботи. Природньо має Володимир Гусаров плани на майбутнє, якими поділився з Андрієм Кротовим, Оксаною Єльчієвою і Світланою Гладун. І якраз їх реалізація потребує підтримки депутатського корпусу.

         На території установи знаходиться три будівлі, котельня. До речі, остання повністю готова до експлуатації. В одному з приміщень керівник центру пропонує розмістити притулок для бездомних жінок. Але будівлі необхідний ремонт. Заступник голови обласної ради Андрій Кротов, директор Департаменту соціального захисту населення Оксана Єльчієва і депутат обласної ради Світлана Гладун під час спільного діалогу зробили акцент на необхідності збереження приміщень соціально-необхідної установи і підтримки перспектив її розвитку.

 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку