54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: "ПОЄДНУЮЧИ НАЦІОНАЛЬНІ ІДЕЇ ТА ЄВРОПЕЙСЬКІ ТЕНДЕНЦІЇ ШКОЛА "ГІПАНІС – ЕОС" ВПЕВНЕНО КРОКУЄ У МАЙБУТНЄ"

21.09.2018

Високий рівень педагогічної майстерності, інноваційний підхід у навчанні і вихованні підростаючого покоління, значний внесок у розвиток національної освіти, активна життєва позиція колективу та учнів Миколаївської приватної загальноосвітньої школи I– IIIступенів "Гіпаніс – ЕОС" були відзначені почесною грамотою Миколаївської обласної ради.

         "Перетнувши двадцятирічний рубіж, Миколаївська приватна загальноосвітня школа I– IIIступенів "Гіпаніс – ЕОС" впевнено крокує у майбутнє, поєднуючи національні ідеї і європейські тенденції. Цей навчальний заклад допомагає кожному учневі стати людиною з великої літери. Зауважу, що всі випускники Миколаївської приватної загальноосвітньої школи I– IIIступенів "Гіпаніс – ЕОС" без жодних проблем стають студентами ВИШів не лише України, але й ближнього і дальнього зарубіжжя. І в цьому безумовна заслуга педагогічного складу школи "Гіпаніс – ЕОС"",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Відзнака Миколаївської обласної ради є заслуженою. Учні "Гіпаніс – ЕОС" є постійними учасниками освітніх, наукових, мистецьких заходів і проектів. Активно долучаються до благодійних справ.

         Вихованці загальноосвітнього навчального закладу є переможцями і призерами Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів, міських та обласних олімпіад з української, російської та англійської мов. Самі за себе говорять досягнення учнів: призові місця в обласному конкурсі творчих робіт "Я патріот України", призові дипломи II етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт, перемоги у другому етапі V Міжнародного мовно- літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка, VIIВсеукраїнській( XI Міжрегіональній) краєзнавчій конференції "Мій край, моя земля очима сучасників".

         Учні і педагоги МПЗОШ "Гіпаніс – ЕОС" допомагають бійцям АТО. Це і збір коштів для придбання приладів нічного бачення, господарчих товарів, засобів особистої гігієни. На прохання Захисників територіальної цілісності країни гіпанівці передають на передову солодощі.

         Не залишаються вони осторонь благодійних справ. Саме тому охоче підтримали обласну ініціативу "Благодійна Миколаївщина". З особливим почуттям готують концертні номери, підбирають подарунки для дітей з будинку - інтернату села Степове Миколаївського району області.

         Протягом тривалого часу у навчальному закладі діють європейські норми інклюзивної освіти. Тут в умовах толерантності, взаємоповаги і взаєморозуміння здобувають освіту 10% дітей з інвалідністю від загальної чисельності вихованців.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку