54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: " В ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ НА НАСТУПНИЙ РІК ЗАКЛАДАЮТЬСЯ КОШТИ В РОЗМІРІ 1 МЛРД ГРИВЕНЬ НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ Н-14"

20.09.2018

Про це стало відомо під час зустрічі членів робочої групи від Миколаївщини з головою Укравтодору Славоміром Новаком.

         19-го вересня робоча група у складі депутата Миколаївської обласної ради Михайла Талпи, голови Єланецької районної ради Василя Богданцева, Водяно-Лоринського сільського голови Тетяни Кирильчук на чолі із головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко здійснили зустріч із керівником Укравтодору Славоміром Новаком. Порушувалось питання ремонту автодороги Н-14 "Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький". Хоча діалог і був складним, конструктивних домовленостей все ж таки вдалося досягти. Укравтодором буде виділено додаткові кошти на експлуатацію для здійснення ремонту автошляхів в межах населених пунктів. Також продовжується спільна наполеглива робота по розблокуванню договорів в Антимонопольному комітеті.

         " Спільно працюємо по розблокуванню договорів в Антимонопольному комітеті для підписання договорів по проведених тендерах, щоб роботи знову не були відкладені на чергове "потім", а підрядники вже починали підготовку до капітального ремонту",- зазначила Вікторія Москаленко.

         Голова Укравтодору поінформував членів робочої групи про те, що у Державному бюджеті на наступний рік закладено кошти в розмірі 1 млрд гривень на капітальний ремонт автодороги Н-14 "Миколаїв- Олександрівка – Кропивницький".

         Нагадаємо, протягом чотирьох днів жителі Єланецького району блокували рух транспорту автодорогою Н-14. Акція єланчан розпочалась вранці 11 вересня. Люди вимагали зустрічі із Прем’єр – міністром України Володимиром Борисовичем Гройсманом. Адже з 3 мільйонів, розрахованих на ремонт дороги Н-14 "Миколаїв –Олександрівка – Кропивницький", рішенням урядовців залишено лише 500 тисяч гривень. Тобто, по 100 тисяч гривень на кожну з п’яти ділянок. Ця новина обурила мешканців Водяно-Лориного, Возсіятського, Ольгополя. На зустрічі із протестувальниками виїжджали голова обласної ради Вікторія Москаленко, депутати обласної ради Михайло Талпа і Олександр Бондар, голова Єланецької районної ради Василь Богданцев.

         14 – го вересня, завдяки зусиллям Вікторії Вікторівни, рух транспорту було відновлено.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку