54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

"ПРИМІЩЕННЯ "ІСКРИ" ДОЦІЛЬНО ПЕРЕДАВАТИ МІСТУ ЗА УМОВИ ЗБЕРЕЖЕННЯ ПРОФІЛЮ",- ДЕПУТАТИ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖКГ

19.09.2018

18-го вересня в Миколаївській обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва. В її роботі взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

         Одне із десяти профільних питань порядку денного стосувалося передачі нерухомого майна Миколаївської обласної філармонії з комунальної власності області у власність територіальної громади Миколаєва.

         Справа в тім, що історія з пошуком приміщення для артистів обласної філармонії тягнеться вже не один десяток років. Певні кроки намагалися робити у різні часи. 2012-го спільним рішенням представників обласної та міської влади вийшли на варіант передачі на баланс філармонії будівлі колишнього кінотеатру "Іскра". На той момент його вже приймали у зруйнованому вигляді. У цифрах 2014 року вартість проектно-кошторисної документації складала 420 тис.грн, а необхідна для повної реконструкції приміщення сума – 32 мільйона гривень. Їх так і не було виділено. Між тим керівництво філармонії змушене витрачати на його охорону майже 80 тис.грн.

         Сьогодні філармонія працює в приміщенні будинку культури "Будівельників". За своїми показниками воно підходить для постійного її розміщення. Триває пошук шляхів вирішення питання.

         А ось доля будівлі колишнього кінотеатру неодноразово ставала предметом обговорень на засіданнях постійних комісій обласної ради. Останнього разу 21-го червня члени постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти,сім’ї та молоді, спорту розглядали звернення Миколаївського міського голови Олександра Сєнкевича щодо передачі цієї будівлі у власність міста. Тоді присутнім представникам міської влади було рекомендовано надати чіткий план використання приміщення з його подальшим фінансуванням. Водночас. члени постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді того разу поділились міркуваннями щодо доцільності передачі колишнього кінотеатру у власність міської громади. Акцент було зроблено на обов’язковому дотриманні профілізації закладу.

         18-го вересня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва, в роботі якого взяв участь начальник управління комунального майна Миколаївської міської ради Мкртич Мкртчян, знову йшлося про дотримання процедури передачі. Депутати дійшли згоди, що працівники виконавчих апаратів Миколаївської обласної та міської рад мають відпрацювати схему операції згідно з вимогами чинного законодавства. По-друге, наголосили учасники засідання, у разі невикористання об’єкту за цільовим призначенням і витрачання обласною філармонією коштів на його охорону, має місце доцільність передачі будівлі громаді міста Миколаєва. Важливим аспектом позитивного вирішення питання є збереження соціальної спрямованості і профілю установи.

         Заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко підкреслив, що саме депутатський корпус міської ради має ініціювати розгляд цього питання.

         " Депутати Миколаївської міської ради мають ухвалити відповідне рішення . А поки не відбувається розгляд цього питання ані профільними комісіями, ані іншими комісіями міської ради. Відсутня будь-яка стратегія його розвитку",- зазначив заступник голови облдержадміністрації.

         Мкртич Мкртчян запевнив присутніх –розв’язувати "Гордієв вузол" у місті готові і з чітким дотриманням норм і вимог законодавства. Питання залишається на контролі депутатського корпусу обласної ради.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку