54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

"ДРУКАРНЯ МАЄ РОЗВИВАТИСЯ",- ДЕПУТАТИ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖКГ

18.09.2018

18 – го вересня відбулось засідання постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва. До порядку денного було внесено десять профільних питань.

         Зокрема два з них стосувалися діяльності комунального підприємства "Миколаївська обласна друкарня". Виконувач обов’язків директора підприємства Христина Синичків звернулася до депутатського корпусу обласної ради з пропозицією проведення інвентаризації друкарні за участі представників власника. Останній комплексний документ датується 2014 роком.

         " Разом з колективом нашої друкарні ми прийняли рішення провести комплексну інвентаризацію для того, щоб розуміти яке у нас "озброєння"в друкарні. І для нас, для нашого колективу було б дуже важливо, щоб власник в особі депутатського корпусу і фахівців обласної державної адміністрації разом увійшли до складу інвентаризаційної комісії",- запропонувала членам постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Христина Синичків.

         За її інформацією сьогодні зношеність основних фондів складає понад 70 %. Перший квартал 2018-го підприємство завершило зі збитковим показником. Фінансові втрати складають 414 тис.грн. Таку ситуацію Христина Синичків пояснила наявністю ряду об’єктивних причин.

         " Перше - підвищення ціни на матеріали, якими користується у виробництві Миколаївська обласна друкарня. Після Нового Року вартість газетного паперу, фарби, пластин суттєво зросла. Попереднім керівництвом не було прийнято рішення вносити у цінову калькуляцію на виготовлення продукції реальну вартість цих матеріалів. У зв’язку із цим протягом декількох місяців продукція виготовлялася у мінус",- зазначила сьогоднішній фактичний керівник підприємства.

         В ході аналізу роботи друкарні Христиною Синичків виявлено і ще ряд порушень. Так, 20 жовтня 2017 року тодішній очільник друкарні разом з головним бухгалтером створили "Ф.О.П." і підписали договір сумісної діяльності. У підсумку третина доходів комунального підприємства залишалася у гаманці "Ф.О.П.". За попередніми підрахунками завдано збитків на 1 млн. 330 тис.162 грн. У липні поточного року договір сумісної діяльності між "Ф.О.П." та друкарнею було розірвано. Хоча й досі підприємець винен друкарні 89 тисяч гривень. Скільки ж насправді недоотримано коштів комунальним підприємством у результаті неефективної діяльності попереднього директора покаже аудиторська перевірка.

         Виходячи із сучасних реалій, Христина Синичків звернулася до депутатів обласної ради з проханням підтримати розвиток друкарні і звільнити терміном на три роки від обов’язкової сплати до обласного бюджету 50% від оренди майна комунальної власності. Йдеться про 120 тисяч гривень на рік.

         Однозначно депутати обласної ради висловились за підтримку друкарні і її сьогоднішнього керівника. З доопрацюванням і виконанням рекомендацій членів постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва питання буде запропоновано розглянути депутатському корпусу у сесійному режимі.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку