54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

"ДРУКАРНЯ МАЄ РОЗВИВАТИСЯ",- ДЕПУТАТИ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ЖКГ

18.09.2018

18 – го вересня відбулось засідання постійної комісії облради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва. До порядку денного було внесено десять профільних питань.

         Зокрема два з них стосувалися діяльності комунального підприємства "Миколаївська обласна друкарня". Виконувач обов’язків директора підприємства Христина Синичків звернулася до депутатського корпусу обласної ради з пропозицією проведення інвентаризації друкарні за участі представників власника. Останній комплексний документ датується 2014 роком.

         " Разом з колективом нашої друкарні ми прийняли рішення провести комплексну інвентаризацію для того, щоб розуміти яке у нас "озброєння"в друкарні. І для нас, для нашого колективу було б дуже важливо, щоб власник в особі депутатського корпусу і фахівців обласної державної адміністрації разом увійшли до складу інвентаризаційної комісії",- запропонувала членам постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва Христина Синичків.

         За її інформацією сьогодні зношеність основних фондів складає понад 70 %. Перший квартал 2018-го підприємство завершило зі збитковим показником. Фінансові втрати складають 414 тис.грн. Таку ситуацію Христина Синичків пояснила наявністю ряду об’єктивних причин.

         " Перше - підвищення ціни на матеріали, якими користується у виробництві Миколаївська обласна друкарня. Після Нового Року вартість газетного паперу, фарби, пластин суттєво зросла. Попереднім керівництвом не було прийнято рішення вносити у цінову калькуляцію на виготовлення продукції реальну вартість цих матеріалів. У зв’язку із цим протягом декількох місяців продукція виготовлялася у мінус",- зазначила сьогоднішній фактичний керівник підприємства.

         В ході аналізу роботи друкарні Христиною Синичків виявлено і ще ряд порушень. Так, 20 жовтня 2017 року тодішній очільник друкарні разом з головним бухгалтером створили "Ф.О.П." і підписали договір сумісної діяльності. У підсумку третина доходів комунального підприємства залишалася у гаманці "Ф.О.П.". За попередніми підрахунками завдано збитків на 1 млн. 330 тис.162 грн. У липні поточного року договір сумісної діяльності між "Ф.О.П." та друкарнею було розірвано. Хоча й досі підприємець винен друкарні 89 тисяч гривень. Скільки ж насправді недоотримано коштів комунальним підприємством у результаті неефективної діяльності попереднього директора покаже аудиторська перевірка.

         Виходячи із сучасних реалій, Христина Синичків звернулася до депутатів обласної ради з проханням підтримати розвиток друкарні і звільнити терміном на три роки від обов’язкової сплати до обласного бюджету 50% від оренди майна комунальної власності. Йдеться про 120 тисяч гривень на рік.

         Однозначно депутати обласної ради висловились за підтримку друкарні і її сьогоднішнього керівника. З доопрацюванням і виконанням рекомендацій членів постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, регулювання комунальної власності, приватизації та капітального будівництва питання буде запропоновано розглянути депутатському корпусу у сесійному режимі.

Видео
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку