54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: " МІНІ-ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ ПОТРІБНІ ЯК ОПОРНИМ ШКОЛАМ, ТАК І ГРОМАДАМ"

17.09.2018

17 вересня за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко, голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка, голови Вітовської райдержадміністрації Олександра Демчука у М-Погорілівській ЗОШ I-III ступенів було відкрито міні-футбольне поле.

         "Коли я навчалася у цій школі, то ми про таке і мріяти і не могли. Але всі дуже полюбляли фізичну культуру. Ця школа завжди була спортивною, втім як і весь населений пункт. На сьогоднішній день у М-Погоріловому нараховується дві сільські футбольні команди. Це є свідченням того, що це поле тут було вкрай необхідне. Іще раз зауважу – не тільки школі, а й всьому населеному пункту. Загострюю на цьому увагу, що поле для всіх мешканців села. Вже зараз вирішується питання щодо охорони об’єкту, яким буде порядок чергування тощо. Тобто, ми це робили для того, аби іще раз продемонструвати жителям – сьогоднішня влада протягом п’яти років займається реалізацією реформ. І вони є успішними",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         За її словами у пріоритеті обласної влади – опорні школи. Минулого року було споруджено 14 майданчиків. Цього року, наголосила Вікторія Вікторівна, реалізація програми триває. На ці цілі державою виділено десять мільйонів гривень. Відбуватиметься співфінансування з обласного та районних бюджетів. Голова обласної ради планує до кінця каденції забезпечити такими майданчиками всі спортивні населені пункти області і всі опорні школи.

         Нагадаємо, що міні-футбольне поле збудовано у М-Погоріловому за рахунок бюджетної програми " «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям у регіонах України». Загальна сума видатків, виділених на будівництво міні-футбольного поля становить 1 млн. 437 тис.грн. з яких:

 

державний бюджет - 749,5 тис.грн.;

 

обласний бюджет - 307 тис.грн.;

 

районний бюджет - 380,5 тис.грн.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках відзначення у Миколаївській області річниць початку доленосних для України подій Помаранчевої революції та Революції Гідності, 21 листопада 2019 року о 12.00 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника Героям Небесної Сотні (м. Миколаїв; сквер Ради Європи на розі вул. В. Морська та вул. Садова).

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку