54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ДНЯ РЯТІВНИКА

14.09.2018

Їх покликання, незалежно від того на службі вони чи ні – рятувати людей. Ті, хто на власні очі пересвідчився у їх особливих здібностях знають – ці хлопці здатні творити дива. І хоча їх робота сповнена екстремальних ситуацій, самі бійці цієї служби про себе дуже скромної думки. Кажуть, що на їх місці кожен вчинив би так само. Не вагаючись вони витягають людей з помешкань охоплених полум’ям, надають допомогу і рятують життя постраждалим у дорожньо-транспортних пригодах, взимку на трасах визволяють бранців снігової стихії і цей список можна продовжувати… 17 вересня українські рятувальники відзначають своє професійне свято. 

                З цієї нагоди 14 вересня у Головному управлінні ДСНС України у Миколаївській області відбулися урочисті збори. Рятувальників з їх професійним святом привітали голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, депутат Миколаївської обласної ради Олександр Каражей, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко. Володимиру Рослому - учаснику бойових дій, водію-саперу піротехнічного відділення інженерно-транспортної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення голова облдержадміністрації вручив сертифікат на отримання квартири. Начальнику ГУ ДСНС України у Миколаївській області Максиму Грицаєнку Олексій Савченко вручив сертифікат на поповнення матеріально-технічної бази гарнізону спеціальними захисними костюмами.

                Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко і всього депутатського корпусу вітання особовому складу гарнізону з нагоди професійного свята передав депутат Миколаївської обласної ради Олександр Каражей. Олександр Михайлович  вручив сертифікати на отримання 50 захисних пожежних касок та 40 пожежних напірних рукавів.

                Цього дня кращі співробітники були відзначені грамотами та подяками обласної та міської влади.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку