54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

СТАРТУВАЛА XVII ВСЕУКРАЇНСЬКА НАРАДА-СЕМІНАР ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

13.09.2018

     У смт Затока Одеської області проходить XVII Всеукраїнська нарада-семінар для представників органів місцевого самоврядування, яку організовує Українська асоціація районних та обласних рад. В заході, який стартував 11 вересня і триватиме до 15 вересня 2018 року, беруть участь також і представники органів місцевого самоврядування Миколаївської області.
     Старт наради-семінару розпочався з палких дискусій стосовно адміністративно-територіального устрою країни, а також розділення повноважень між органами місцевого самоврядування.
     Під час проведення наради обговорювалися такі теми, як нормативне забезпечення децентралізації; подолання передумов конфлікту компетенцій між райрадою; райдержадміністрацією та ОТГ; державний нагляд за діяльністю ОМС. Крім того, учасники заходу активно долучилися до розгляду питань стосовно залучення інвестицій та механізмів реалізації енергоефективних проектів.
В рамках наради-семінару було проведено дві фахових майстерні проекту ПУЛЬС.
     Представники Програми Ради Європи провели фокус-групи з головами обласних та районних рад для з’ясування інтересів у підвищенні професійної кваліфікації, а також розповіли про методику організації регіональних конкурсів журналістських робіт на тему децентралізації. Окремою темою стали секторальні реформи у галузі медицини та освіти. Також у рамках наради-семінару проведений інтерактивний тренінг на тему «Оптимізація шкільної освіти», що організований Шведсько-українським проектом «Підтримка децентралізації в Україні».

 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку