54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО" НАША СПІЛЬНА МЕТА - ПОЧУТИ ВІД УРЯДУ КОЛИ БУДЕ ЗДІЙСНЕНО РЕМОНТ ТРАСИ Н-14"

12.09.2018

11 вересня, жителі Возсіятського Єланецького району Миколаївської області перекрили рух транспорту на автодорозі державного значення Н – 14 «Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький». Люди вимагають зустрічі із Прем’єр – Міністром України Володимиром Борисовичем Гройсманом. Стоятимуть, кажуть селяни, допоки їх не почують у Києві і не приїдуть безпосередньо на Миколаївщину.
Зранку до протестувальників приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати обласної ради Олександр Бондар та Михайло Талпа, голова Єланецької районної ради Василь Богданцев та Водяно-Лоринський сільський голова Тетяна Кирильчук. Представники влади області та району були із мешканцями Єланецького району протягом всього дня.

         " Сьогодні наша спільна мета – почути від Уряду, від Прем’єр – міністра України Володимира Гройсмана, керівника "Укравтодору" Славоміра Новака коли ж все ж таки буде здійснено ремонт автодороги "Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький". Адже його відкладено на останню чергу. Ми будемо до останнього підтримувати жителів. Проблема ремонту доріг для Миколаївщини дуже болюча. Ми, як представники регіональної влади, реагуємо на виклики. Нажаль, Уряд не звертає увагу на цей напрямок. Ми домовились з учасниками робочої групи, створеної на сесії Єланецької районної ради, підключаються сільські голови Возсіятського та Водяно-Лориного, депутати Єланецької районної ради і Миколаївської обласної ради Михайло Талпа, Олександр Бондар і я особисто плануємо їхати до Києва. Також я пропоную підтримати нас депутатам Верховної Ради України від Миколаївщини",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

 

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку