54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: " ЧЕКАЄМО ВІД УРЯДУ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ НА РЕМОНТ ДОРОГИ ",- ГОЛОВА МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛРАДИ РАЗОМ ІЗ ДЕПУТАТАМИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ВИЇЗНОМУ ЗАСІДАННІ ЄЛАНЕЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

10.09.2018

    10-го вересня голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати облради Михайло Талпа, Олена Донченко, Олександр Бондар, Сергій Чорний, Анатолій Катрич, Василь Жосан, Тетяна Демченко взяли участь у виїзному засіданні Єланецької районної ради. До порядку денного було внесено питання звернення депутатського корпусу Єланецької районної ради до Кабінету Міністрів України. Зокрема, представницький орган Єланеччини пропонує визнати стан дороги "Миколаїв – Олександрівка – Кропивницький" критичним. Голова обласної ради акцентувала увагу на тому, що минулої п’ятниці на засіданні 22-ої позачергової сесії облради 33 голосами депутатів підтримано звернення до Кабінету Міністрів і очільника Уряду Володимира Гройсмана стосовно збільшення видатків на утримання автомобільних доріг загального користування державного значення на території Миколаївської області. Йдеться про повернення 98 мільйонів гривень, розрахованих на реконструкцію доріг, вилучених Кабінетом Міністрів України. Відповідно проект звернення єланчан був підтриманий одноголосно. Під час сесії ініційовано створення робочої групи. До її складу увійдуть голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, депутати Миколаївської обласної та Єланецької районної ради, представники громадськості.

     Нагадаємо, з 3 мільйонів, розрахованих на ремонт дороги Н-14 "Миколаїв –Олександрівка – Кропивницький", рішенням урядовців залишено лише 500 тисяч гривень. Тобто, по 100 тисяч гривень на кожну з п’яти ділянок. Ця новина обурила мешканців Водяно-Лориного, Возсіятського, Ольгополя. Адже, дорога у жахливому стані. Тому представники новоствореної робочої групи відпрацьовуватимуть конкретні кроки для зв’язання проблеми. Останнє ж слово за Києвом. До речі, цього тижня планується поїздка Вікторії Москаленко та депутатів обласної ради до столиці на зустріч з представниками Кабінету Міністрів.

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку