54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВІКТОРІЯ МОСКАЛЕНКО: ЗАВДАННЯ ВЛАДИ НА НАЙБЛИЖЧИЙ ЧАС - РЕМОНТ РАДІОЛОГІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ І ПРИДБАННЯ СУЧАСНОГО ОБЛАДНАННЯ"

06.09.2018

     Депутати Миколаївської обласної ради, члени постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму здійснили виїзне засідання на території Миколаївського обласного онкологічного диспансеру.

      В роботі виїзного засідання комісії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов. трижневим питанням порядку денного було виконання заходів обласної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями і в його розрізі покращення матеріально-технічної бази закладу.

     "Просіть і відкриють.. Рівень захворювання на онкологічні хвороби високий в нашій області. Люди їдуть до обласного онкодиспансеру з усіх районів області, лікуються жителі міста Миколаєва. Відповідно і вирішувати проблему його насичення сучасним обладнанням ми повинні теж разом. Ми пропонуємо провести спільне засідання за участі всіх зацікавлених сторін - депутатів обласної та міської рад, народних депутатів України, керівників з однією метою – означити рівень їх співфінансування покращення матеріально-технічної бази онкодиспансеру",- наголосила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

    Заклад є виконавцем заходів обласної програми боротьби з онкологічними захворюваннями. За інформацією управління охорони здоров’я облдержадміністрації загальний обсяг призначень за Програмою склав 1 880,0 тис.грн, профінансовано – 1 376, 0 тис.грн. Це 73,2% від затверджених асигнувань. Зазначені кошти було використано на закупівлю гістопроцессора.

   "У нас іде реорганізація в плані лабораторій. Гістологічна лабораторія – ми придбали цього року гістопроцессор, який дозволяє нам стандартизувати весь процес",- зазначив Михайло Терзійський, головний лікар обласного онкодиспансеру.

      Стосовно матеріально- технічного забезпечення, то минулого 2017 року за рахунок коштів обласного бюджету придбано систему мамографічного дослідження "Viola".

      "По матеріально- технічному забезпеченню хочу сказати декілька слів. Так, 2016 року було придбано новий апарат УЗД діагностики "Філіпс" . Він працює дуже добре, адже обладнання експертного класу. Минулого року ми отримали за рахунок коштів обласного бюджету мамограф. Він також експертного класу. Спеціалістів вистачає.",- інформував головний лікар.Цього року заклад поповнився станцією заливки тканин парафіном на суму 175,0 тис.грн

      "Ми здійснили ремонт у відділенні легких ізотопів. Це те, що ми могли. Що ми можемо самостійно освоювати, освоюємо",- наголосив Михайло Терзійський.

    Найбільш проблемним питанням залишається ремонт радіологічного відділення і насичення його необхідним обладнанням. На сьогодні, акцентував головний лікар онкодиспансеру, триває виготовлення проектно-кошторисної документації. Проект будуть подавати на фінансування за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

       "Зараз завершується експертиза проекту по радіологічному корпусу. Те, що є основною базовою структурою онкологічного диспансеру",- поділився із депутатами обласної ради Михайло Терзійський. Гостро відчувається дефіцит сучасного обладнання для радіологічного відділення. "Те, що ми маємо сьогодні морально-застаріле обладнання з проміневої терапії знають усі. Цей момент ми плануємо виправити з вашою допомогою. За підтримки коштів державного бюджету, Державного фонду регіонального розвитку. Ми обов’язково будемо стукати в усі двері",- зазначив Михайло Терзійський.

        Попереднього разу, під час відвідування онкологічного диспансеру депутатами обласної ради, гостро і принципово стояло питання функціонування однієї з приватних лабораторій на території диспансеру. Керівник закладу охорони здоров’я повідомив, що від її послуг відмовились. Аналогічно, за словами Михайла Терзійського, не подовжуватимуть договір з однією із трьох аптек, які функціонують тут. На засадах договору оренди в Миколаївському онкологічному диспансері працює приватний комп’ютерний томограф. Площа, яку він займає, сягає 100 кв.м. На вимогу представників депутатського корпусу головний лікар пообіцяв надати всю необхідну інформацію.

                До проблематики Миколаївського обласного онкологічного диспансеру члени постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму планують вже у листопаді поточного року.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку