54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"Нова українська школа – це школа, яку приємно відвідувати учням, де прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити і бути відповідальними, свідомими громадянами",- в обласному палаці культури відбулась розширена колегія департаменту освіти і науки

29.08.2018

Працівників освітянської галузі із серпневою конференцією привітали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, народні депутати України Тарас Кремінь, Ігор Бриченко, Олександр Жолобецький. З вітальним словом до всіх присутніх звернулася Марина Порошенко.

 

2018 рік в Миколаївській області було проголошено роком освіти. Про пріоритетність галузі освіти, зазначила директор департаменту Олена Удовиченко, свідчать кроки запроваджені державою, органами влади і місцевого самоврядування. Це перш за все фінансова підтримка галузі.

" Освіта Миколаївщини отримала понад 76 мільйонів гривень з державного бюджету і майже 47 мільйонів з обласного бюджету. Практично половина освітянської субвенції – 44,5 мільйона гривень, спрямовано на початкову школу",-наголосила Олена Удовиченко.

На розвиток системи освіти Миколаївщини спрямовані ініціативи Миколаївської обласної ради та обласної державної адміністрації. Йдеться про запровадження системи електронного підручника. Завдяки цьому учні і вчителі у сільській місцевості матимуть доступ до якісного освітянського контенту. На реалізацію проекту спрямовано шість мільйонів гривень з обласного бюджету.

" У ваших руках майбутнє нашої країни. Питання освіти для депутатського корпусу Миколаївської обласної ради завжди було, є і буде пріоритетним. Наступного року ми робитимемо іще більше для того, аби всі працівники галузі освіти і вихованці відчували себе комфортно і були забезпечені усім необхідним",- підкреслив Андрій Кротов.

2015-го року, констатував голова обласної державної адміністрації Олексій Савченко, було реконструйовано лише 4 установи. Вже за рік цей показник збільшився до 16 шкіл. А 2017-го оновлено 21 загальноосвітню школу. Відбулась заміна покрівель, вікон, систем опалення. Вперше на теренах регіону розроблено програму розвитку інклюзивної освіти. розпочали функціонування 18 інклюзивно-ресурсних центрів.

" Я дякую Марині Порошенко за те, що вона опікується Миколаївською областю. У нас підписано меморандум на 17 центрів. Втім, ми їх відкрили більше -18.",- зазначив Олексій Савченко.

У вересні буде відкрито унікальний науково-дослідний центр спеціалісти якого займатимуться розробкою і впровадженням методики роботи з дітьми, які мають особливі потреби. Цей проект, акцентував голова облдержадміністрації, є справжнім вітчизняним стартапом.

Під час розширеної колегії департаменту освіти і науки були вручені державні відзнаки і нагороди, грамоти і подяки Миколаївської обласної ради, Миколаївської обласної державної адміністрації.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку