54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

« За рахунок реалізації Президентського експерименту на ремонт дороги 2017-го надійшло 204 мільйони гривень»,- Петро Порошенко в рамках одноденного візиту проінспектував реконструкцію дороги Т 15-08

27.08.2018

Сьогодні на Миколаївщині з одноденним робочим візитом перебував Президент України Петро Порошенко. У поїздці регіоном його супроводжували віце-прем’єр – міністр, Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної держаної адміністрації Олексій Савченко, народні депутати України від Миколаївщини.

Ремонт дороги Т 15-08 здійснювався в рамках реалізації митного експерименту, запровадженого Президентом України Петром Порошенком. Роботи з її реконструкції розпочалися 2017-го. Загальна довжина сягає понад 48 кілометрів. До кінця минулого року підрядникам вдалося завершити вирівнюючий шар. І цього року автодорогу вкрито другим шаром ЩМА -20.

                «Лише за рахунок цього експерименту у 2017 році на цю дорогу надійшло 204 мільйони гривень. Це більше ніж інші джерела: державний бюджет, місцевий бюджет. Тобто, за рахунок президентського експерименту надійшли ці кошти і сьогодні мешканці мають дорогу. Це добре? Звичайно!»,- наголосив Петро Порошенко під час спілкування з жителями Снігурівщини.

                На сьогоднішній день іще на завершальній стадії благоустрій узбіч, зупинкових комплексів. Не завершено 100% відновлення понад одного кілометра дороги. Очільник Служби автомобільних доріг України в Миколаївській області Андрій Максименко висловив сподівання, що протягом місяця все буде скінчено. Іще протягом одного місяця перевірятимуть якість виконаних дорожніх робіт із залученням фахівців. Загалом ремонт дороги Т-15-08, яка поєднує між собою два райони області із Миколаєвом, вартував 509,9 мільйона гривень.

Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку