54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

Президент на зустрічі з українськими дипломатами в зоні ООС: Важливо, щоб ви все побачили на власні очі та інформували наших міжнародних партнерів

27.08.2018

Під час робочої поїздки до Донецької області Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко зустрівся з українськими дипломатами – керівниками закордонних дипломатичних представництв України та воїнами з 92 бригади, які стоять на захисті України проти російсько-терористичних військ на Сході нашої країни.

Глава держави назвав цю зустріч з українськими дипломатами в зоні проведення операції Об’єднаних сил знаковою.

«Дуже важливо, шановні дипломати, що ми зустрілися саме тут – в Авдіївці. Авдіївка в січні 2017 року стала символом української стійкості, символом українського патріотизму та української ефективності», - наголосив Президент. Він нагадав, як внаслідок обстрілів російсько-терористичних військ Авдіївка була позбавлена в один день газо- та електропостачання, відновленню яких заважали російські снайпери. Під загрозою зупинки опинився Авдіївський коксохімічний завод, який дає і роботу, і тепло мешканцям міста.

«І це було взимку, коли температура сягала мінус 25 градусів, а багатотисячне місто залишилося без тепла, без світла і без газу», - нагадав Президент про події тієї зими та наголосив, що потрібно, щоб про це знав увесь світ. При цьому він зазначив, що «росіяни хотіли, щоб місцеві мешканці покинули Авдіївку, а українська влада продемонструвала свою неефективність». Але їм цього не вдалося зробити – все виявилося з точністю до навпаки – були встановлені електрогенератори, йшла допомога з усіє країни, зазначив він.

«Допомога Авдіївці стала символом нашої солідарності», - сказав Президент та підкреслив, що нині забезпечення Авдіївки електроенергією та газом відбувається вже з території України.

«Подивіться скільки українських прапорів в Авдіївці. Це дуже зворушливо, коли Президента вітають словами: «Слава Україні!», - Петро Порошенко поділився з дипломатами враженнями від спілкування з місцевими мешканцями.

«Я хотів би, щоб ви переконалися у високому бойовому дусі українських воїнів та патріотизмі місцевого населення», - пояснив Глава держави рішення щодо проведення виїзної наради з дипломатами саме в зоні проведення операції Об’єднаних сил.

«Щоб ви побачили наскільки важливою є допомога Донбасу і допомога усього світу саме звільненню окупованих територій, звільненню заручників. Для того, щоб ви це могли побачити на власні очі», - сказав Президент та наголосив, що перемогти агресора можливо тільки єднаючи зусилля військових та дипломатів.

Президент окреслив головні завдання українського дипломатичного корпусу, а саме: продовження активної інформаційно-роз’яснювальної роботи серед міжнародних партнерів, забезпечення подальшої реабілітації поранених українських військових за кордоном, забезпечення подальшого оздоровлення дітей з сімей, що постраждали під час бойових дій, відновлення Донбасу та залучення гуманітарної допомоги.

«Найбільш переконливим ти можеш бути тоді, коли ти на власні очі побачив і сам віриш в це», - Президент звернувся до дипломатів активізувати інформування та роз’яснення в країнах перебування щодо наслідків російської агресії. «Тому так важливо, щоб ви це побачили і розповіли»,- особливо відзначив він важливість інформування наших міжнародних партнерів про розвиток подій на Донбасі.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

 

20 листопада 2019 року з 14.00 до 16.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян  головою Миколаївської обласної ради Москаленко В.В.

Попередній запис за телефоном – (0512) 37 04 89,

37 25 74

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку