54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

На засіданні постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім`ї та молоді, спорту

23.08.2018

22 серпня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’їь та молоді, спорту. В її роботі взяли участь головам Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.
До порядку денного було включено дев’ять питань. Розглянувши звернення громадської організації «Миколаївський обласний рух підтримки осіб з інвалідністю «Сильні разом»» стосовно оздоровлення дітей-інвалідів, хворих на ДЦП в дитячому центрі «Орлятко» учасники засідання рекомендували голові громадської організації Олексію Долгих спільно з фахівцями департаменту освіти і науки облдержадміністрації здійснити виїзд до Рибаківки з метою розробки методики підготовки дитячого центру до прийому дітей з інвалідністю.  Депутати акцентували, що даний напрям роботи з такою категорією дітей не може відбуватися зненацька і вимагає розробки відповідної програми з подальшим пошуком фінансування.
Жваве обговорення викликало питання здійснення профілактики наркоманії та роботу з наркозалежними. До голови Миколаївської обласної ради звернувся Юрій Юрін – лідер Всеукраїнського руху «Батьки проти наркотиків!». Активісти схвильовані розповсюдженням наркотичних речовин у загальноосвітніх школах, на вулицях обласного центру.  Вікторія Москаленко ініціювала розгляд даного питання профільною комісією обласної ради. Після тривалої дискусії – учасники засідання заслухали Людмилу Чинякову заступника начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації, в.о. головного лікаря наркологічного диспансеру Юрія Дячука, директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксану Єльчієву, прийнято рішення продовжити цю роботу відвідуванням  закладів, які спеціалізуються на наданні медичної та профілактичної допомоги наркозалежним.
Під час роботи комісії розглянуто лист режисера театру естрадних мініатюр «Повітове місто Н» Семена Білого про порушення, на його думку, чинного законодавства з боку управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації  та Миколаївського обласного центру народної творчості щодо позбавлення його колективу звання «народний».  Учасники засідання постійної комісії уважно вислухали всі сторони конфлікту і рекомендували провести додатковий огляд для підтвердження звання.
Також члени постійної комісії облради заслухали інформацію про стан підготовки закладів освіти до нового навчального року, лист громадської організації «Борцовська слава» з розвитку греко-римської боротьби в Миколаївській області щодо придбання спортивного одягу для юних спортсменів та тренерського складу команди, про роботу комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Вознесенської міської ради, у тому числі щодо стану техногенної та пожежної безпеки закладу, питання користування земельною ділянкою дитячим оздоровчим центром «Орлятко».

Події
 XI позачергова сесія Миколаївської обласної ради
Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку