54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

" Депутати обласної ради вважають за доцільне передати у комунальну власність міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі"",- заступник голови обласної ради Андрій Кротов взяв участь у нараді в обласній державній адміністрації

15.08.2018

15-го серпня в обласній державній адміністрації відбулась нарада стосовно передачі у комунальну власність громади міста спортивного комплексу "Зоря".

         У нараді взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко, представники депутатського корпусу міської ради та адміністрації ДП НВКГ "Зоря" – "Машпроект"".

         Сьогоднішній власник об’єкту попередньо звертався до міської влади з пропозицією передачі у комунальну власність виключно будівлі спортивного комплексу. Згідно з рішенням профспілки підприємства мова йшла лише про часткову передачу. Вирішення питання потребує  погодження "Укроборонпрома", складовою частиною якого є науково-виробничий комплекс газотурбобудування.

         Під час наради досягнуто домовленість щодо оформлення відповідних документів зацікавленими сторонами процесу з наступним розглядом питання сесією Миколаївської міської ради.

         Нагадаємо, 21 червня цього року на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту депутати обласної ради розглядали колективне звернення батьків, діти яких займаються плаванням у спортивному комплексі "Зоря",  щодо його  передачі у комунальну власність міста Миколаєва.  
         Зважаючи на колективне звернення учасники засідання рекомендували своїм колегам – депутатам Миколаївської міської ради спільно з управлінням молоді і спорту обласної державної адміністрації організувати і провести зустріч з уповноваженими особами ДП НВКГ "Зоря"- "Машпроект"", до компетенції яких входить вирішення питань соціального спрямування, з метою відпрацювання спільної позиції, подальшого уникнення погіршення ситуації та збереження в належному стані матеріально-технічної бази комплексу. Депутати обласної ради також вважають за доцільне передати до комунальної власності міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі". 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку