54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

" Депутати обласної ради вважають за доцільне передати у комунальну власність міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі"",- заступник голови обласної ради Андрій Кротов взяв участь у нараді в обласній державній адміністрації

15.08.2018

15-го серпня в обласній державній адміністрації відбулась нарада стосовно передачі у комунальну власність громади міста спортивного комплексу "Зоря".

         У нараді взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко, представники депутатського корпусу міської ради та адміністрації ДП НВКГ "Зоря" – "Машпроект"".

         Сьогоднішній власник об’єкту попередньо звертався до міської влади з пропозицією передачі у комунальну власність виключно будівлі спортивного комплексу. Згідно з рішенням профспілки підприємства мова йшла лише про часткову передачу. Вирішення питання потребує  погодження "Укроборонпрома", складовою частиною якого є науково-виробничий комплекс газотурбобудування.

         Під час наради досягнуто домовленість щодо оформлення відповідних документів зацікавленими сторонами процесу з наступним розглядом питання сесією Миколаївської міської ради.

         Нагадаємо, 21 червня цього року на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту депутати обласної ради розглядали колективне звернення батьків, діти яких займаються плаванням у спортивному комплексі "Зоря",  щодо його  передачі у комунальну власність міста Миколаєва.  
         Зважаючи на колективне звернення учасники засідання рекомендували своїм колегам – депутатам Миколаївської міської ради спільно з управлінням молоді і спорту обласної державної адміністрації організувати і провести зустріч з уповноваженими особами ДП НВКГ "Зоря"- "Машпроект"", до компетенції яких входить вирішення питань соціального спрямування, з метою відпрацювання спільної позиції, подальшого уникнення погіршення ситуації та збереження в належному стані матеріально-технічної бази комплексу. Депутати обласної ради також вважають за доцільне передати до комунальної власності міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі". 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку