54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

" Депутати обласної ради вважають за доцільне передати у комунальну власність міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі"",- заступник голови обласної ради Андрій Кротов взяв участь у нараді в обласній державній адміністрації

15.08.2018

15-го серпня в обласній державній адміністрації відбулась нарада стосовно передачі у комунальну власність громади міста спортивного комплексу "Зоря".

         У нараді взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко, представники депутатського корпусу міської ради та адміністрації ДП НВКГ "Зоря" – "Машпроект"".

         Сьогоднішній власник об’єкту попередньо звертався до міської влади з пропозицією передачі у комунальну власність виключно будівлі спортивного комплексу. Згідно з рішенням профспілки підприємства мова йшла лише про часткову передачу. Вирішення питання потребує  погодження "Укроборонпрома", складовою частиною якого є науково-виробничий комплекс газотурбобудування.

         Під час наради досягнуто домовленість щодо оформлення відповідних документів зацікавленими сторонами процесу з наступним розглядом питання сесією Миколаївської міської ради.

         Нагадаємо, 21 червня цього року на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту депутати обласної ради розглядали колективне звернення батьків, діти яких займаються плаванням у спортивному комплексі "Зоря",  щодо його  передачі у комунальну власність міста Миколаєва.  
         Зважаючи на колективне звернення учасники засідання рекомендували своїм колегам – депутатам Миколаївської міської ради спільно з управлінням молоді і спорту обласної державної адміністрації організувати і провести зустріч з уповноваженими особами ДП НВКГ "Зоря"- "Машпроект"", до компетенції яких входить вирішення питань соціального спрямування, з метою відпрацювання спільної позиції, подальшого уникнення погіршення ситуації та збереження в належному стані матеріально-технічної бази комплексу. Депутати обласної ради також вважають за доцільне передати до комунальної власності міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі". 

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку