54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

« НА РЕКОНСТРУКЦІЮ МИКОЛАЇВСЬКОГО ЗАЛІЗНИЧНОГО ВОКЗАЛУ ПЕРЕДБАЧЕНО 89 МІЛЬЙОНІВ»,- ДРУГЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ

24.01.2018

    Основним на порядку денному стояло питання здійснення ремонтних робіт у приміщенні Миколаївського залізничного вокзалу. Його начальник Михайло Абрамов, також присутній на засіданні, нагадав запрошеним та членам робочої групи, як починалася історія реконструкції вокзалу. 2014-го інститутом " Дніпрожитлодорпроект" було розроблено проект. За рік виконано його експертизу. Власне ж роботи із реконструкції будівлі розпочались у 2016-му. Реорганізація залізниці та відсутність коштів зумовили зупинку.     

" В силу того, що почалася реорганізація, з'явилися фінансові труднощі. Тому, що ми вийшли зі складу Одеської залізниці і увійшли до складу окремої пасажирської компанії. Перевізником зараз є пасажирська компанія. Через відсутність довгий час стабільного керівництва в плані інвестицій минулого року нічого не було закладено",- зазначив Михайло Абрамов.

         З урахуванням зауважень і пропозицій керівництва пасажирської компанії наприкінці 2017-го до інвестиційного плану поточного року  включено 89 мільйонів гривень на відновлення Миколаївського залізничного вокзалу. Тепер останнє слово за Кабінетом Міністрів України. Щойно Кабмін ухвалить відповідне рішення, розпочнеться ремонт вокзального комплексу. Начальник вокзалу сподівається,  що це станеться не пізніше першого кварталу 2018-го.

         " Ремонт буде розпочато з того місця, де зупинився. Роботи планується вести поетапно. При цьому конструктивно проект змінюватися вже не буде. Таким як ліве, буде і праве крило. Планується збільшення кількості кімнат відпочинку. Каси на вокзалі будуть розташовані зручно. Так, що б увійшовши до зали, пасажир не шукав розміщення кас, буфету або санвузлів. Все це буде переплановано",- наголосив начальник вокзалу.

         В свою чергу депутати Миколаївської обласної ради  - члени робочої групи, висловили незадоволення тим, що на етапі виконання проектних робіт не було враховано побажань   ані жителів міста та місцевих істориків – краєзнавців, ані представників депутатських корпусів Миколаївської обласної та міської рад. Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Іван Кухта акцентував увагу колег та запрошених на необхідності комплексного вирішення проблеми.

         " При реконструкції ж д вокзалу необхідно також провести реконструкцію привокзальної площі. Для цього ми і запросили сюди депутатів міської ради, керівників відповідних служб і відомств, що б спільними зусиллями напрацювати план дій.",- підкреслив Іван Кухта.

         Перший заступник голови Миколаївської обласної ради переконаний, що це можливо за умови збереження зупинки громадського транспорту поблизу вокзалу  та перенесення в інше місце відстою маршрутних таксі. Так, чи інакше, а зовнішній вигляд привокзальної площі все ж таки зміниться. В тому числі у зв’язку з облаштуванням поблизу залізничного вокзалу автостанції «Курортна».  

         Директор Департаменту житлово-комунального господарства поінформував колег про наявність проекту реконструкції зовнішнього освітлення площі. Паралельно напрацьовуються ескізи відновлення самої площі.

Події

ХХI позачергова сесія Миколаївської обласної ради

 

Травень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку