54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

" Покращення матеріально-технічної бази, реставрація приміщень, модернізація експозицій",- Андрій Кротов і Надія Іванова здійснили робочу поїздку музеями обласного центру

08.08.2018

08 серпня заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, депутат Миколаївської обласної ради, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова і начальник управління культури, національностей та релігій обласної державної адміністрації Михайло Димитров здійснили об’їзд музейних закладів. Представники обласної влади вивчали потреби дозвіллєвих установ у покращенні матеріально-технічного стану, здійсненні робіт з реставрації.

         Миколаївський музей суднобудування і флоту – візитівка обласного центру і єдиний в Україні. Він розміщений у старовинному будинку, що є пам’яткою архітектури та історії. Останнього разу косметичний ремонт будівлі здійснювався 10 років тому. Тоді на подвір’ї було покладено плитку, відновлено фасад приміщення, виконано часткове циклювання підлоги всередині, косметичний ремонт у залах. Але час бере своє. Сьогодні є потреба у проведенні реставраційних робіт. Михайло Димитров звернув увагу Андрія Кротова та Надії Іванової на необхідності відновлення або заміні вікон, вік яких налічує близько сорока років. На бельведері зіпсувалися дерев’яні балястри. Їх також варто замінити. Потребує реставрації металевий паркан, розташований вздовж музею. Втім, як і газон.

         Андрій Кротов планує порушити це питання на рівні заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євгена Шевченка і як член виконкому перед міським головою Олександром Сєнкевичем.

         Під час відвідування музею "Підпільно- партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни 1941- 1944рр." Андрій Кротов, Надія Іванова та Михайло Димитров обговорили перспективи розвитку закладу. Молодий директор Віктор Вікторович, який приступив до виконання обов’язків декілька місяців тому, поділився власним баченням розвитку експозиції, її осучаснення. Представники влади загалом підтримали висловлені ініціативи щодо модернізації. Водночас, застерегли керівника від необдуманих кроків, кардинальної зміни експозиції музею, її цільового змісту. Знову таки порушувалось питання необхідності проведення косметичного ремонту фасаду історичної будівлі.

         Цього ж дня заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, голова постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту Надія Іванова та начальник управління культури, національностей та релігій познайомились з питаннями, які потребують втручання депутатського корпусу, безпосередньо у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї "Старофлотські казарми". На його території споруджено нову трансформаторну підстанцію вартістю 740 тисяч, дизельна вартістю 1,5 мільйона, п’ять одиниць охолоджувальних машин, купа вентиляційного обладнання і все це станом на сьогоднішній день не працює. Свого часу через брак коштів не було придбано вакуумний перемикач, не здійснено пуско-налагоджувальні роботи . Унікальне устаткування Андрій Кротов та Надія Іванова оглянули на даху першої черги музейного комплексу і на території комплексу. Конче необхідно провести благоустрій всієї території Миколаївського краєзнавчого музею "Старофлотські казарми". Згідно з проектом тут мають розташовуватись майданчик для проведення масових мистецьких заходів, майстерні тощо. Але реалізація коштує чималих коштів, тим більше, що на черзі ремонт другої черги об’єкту.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку