54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* В рамках відзначення в області 75-ї річниці вигнання нацистів із території м. Миколаєва та Миколаївської області депутатів обласної ради та мешканців області 28 березня 2019 року о 08.30 год. взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф.Ольшанського. Збір учасників заходу з 08.00 год.

Реконструкція залізничного вокзалу на контролі депутатського корпусу обласної ради

06.08.2018

У понеділок, 06 серпня, в Миколаївській обласній раді відбулось засідання робочої групи з вивчення ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу Миколаїв-Пасажирський. В її роботі взяли участь голова обласної ради Вікторія Москаленко та заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи.

 

-         На виконання рішення Миколаївської обласної ради від 05 липня 2018 року № 30 "Про депутатські запити депутата обласної ради Іллі Резнікова" стосовно ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу Миколаїв- Пасажирський, голова обласної ради звернулася з офіційним листом до виконувача обов’язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця" Кравцова Є. з пропозицією визначити дату зустрічі з депутатами обласної ради з метою обговорення ситуації стосовно реконструкції залізничного вокзалу Миколаїв- Пасажирський.

 

-         Голова робочої групи Ілля Резніков доповів про результати зустрічі представників робочої групи з керівництвом ПАТ "Укрзалізниця" по питанню реконструкції залізничного вокзалу.

 

-         02 серпня 2018 року у приміщенні ПАТ "Укрзалізниця" відбулася спільна нарада за участю керівництва ПАТ "Укрзалізниця", Кротова А. – заступника голови Миколаївської обласної ради, Резнікова І. - депутата обласної ради, депутатів Миколаївської міської ради – Єнтіна В., Солтіса О. з метою обговорення питання реконструкції залізничного вокзалу Миколаїв-Пасажирський, зокрема: корегування проекту робіт з реконструкції фасаду, питання необхідності продовження першої платформи для можливості приймання потягів з кількістю вагонів більше 20, а також будівництво нової та реконструкція старої вбиральні. По результатам поїздки вирішено в першу чергу внести зміни до проекту з урахуванням вимог законодавства і пропозицій від Ради архітекторів.

 

-     Залізничний вокзал - обличчя міста і важлива складова його ділової та туристичної привабливості. Нинішня будівля пасажирського вокзалу Миколаїв- Пасажирський була побудована 1987 року, на сьогодні є застарілою, незручною та непривабливою, вона муляє очі миколаївцям і гостям міста вже не одне десятиліття і потребує негайного капітального ремонту. Для півмільйонного міста і області, розташованих у популярній курортній зоні, реконструкція залізничного вокзалу є вкрай нагальною проблемою.
На виконання протокольних доручень сімнадцятої позачергової сесії обласної ради розпорядженням голови обласної ради від 20 грудня 2017 року № 294-р було створено робочу групу з вивчення ситуації, яка склалася навколо залізничного вокзалу Миколаїв-Пасажирський. На засіданнях порушувалися надважливі питання для громади Миколаєва і всієї Миколаївської області стосовно функціонування та реконструкції залізничного вокзалу. Відомо, що Кабінет Міністрів України затвердив фінансовий план ПАТ "Укрзалізниця", в якому передбачено виділення 89,0 млн гривень на реконструкцію залізничного вокзалу Миколаїв- Пасажирський.

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-26
«День матері»

Обласний Благодійний фонд «Доброта та Довіра» проводить благодійний концерт «День матері» та благодійну акцію «День матері для особистої матері» у Миколаївському художньому російському драматичному театрі 12 травня об 11.00 залі театру. 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку