54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* В рамках відзначення в області 75-ї річниці вигнання нацистів із території м. Миколаєва та Миколаївської області депутатів обласної ради та мешканців області 28 березня 2019 року о 08.30 год. взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф.Ольшанського. Збір учасників заходу з 08.00 год.

Депутати профільної постійної комісії обласної ради вивчили питання про матеріально-технічне забезпечення Миколаївської обласної клінічної лікарні

02.08.2018

      02 серпня 2018 року після засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму з виїздом до Миколаївської обласної клінічної лікарні Миколаївської обласної ради депутати профільної постійної комісії обласної ради вивчили питання про її матеріально-технічне забезпечення та розвиток структури.

    Депутати відмітили, що згідно обстеження технічний стан головного лікувального корпусу лікарні непридатний для нормальної експлуатації; потребують проведення капітального ремонту: дах, підвал та вимощення навколо 4-х поверхового лікувального корпусу, гематологічне відділення, пожежна сигналізація; враховуючи, що значний відсоток обладнання у відділеннях лікарні 80-х-90-х років, термінового вирішення потребує питання щодо оновлення та придбання медичного обладнання.

      Постійна комісія дійшла до висновку, що стан матеріально-технічного забезпечення та забезпечення медичним обладнанням обласної клінічної лікарні, яка є обласною комунальною власністю, є критичним.

      Обласній державній адміністрації, управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації рекомендовано вжити заходів щодо ремонту головного лікувального корпусу, стан якого визнано аварійним; при внесенні змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2018 рік врахувати кошти: на ремонт обладнання, яке першочергово потребує ремонту; придбання нового медичного обладнання у тому числі сучасного ангіографу для кардіологічного центру; проведення закупівлі м’якого інвентарю (матраци, ковдри, подушки, наволочки, рушники, простирадла, халати хірургічні, костюми хірургічні, тощо); вжити заходів щодо забезпечення сталої роботи Центру променевої діагностики для надання цілодобової медичної допомоги хворим; оптимізувати діяльність клініко-діагностичної лабораторії закладу, а саме проведення її акредитації; вжити заходів щодо введення до складу обласної клінічної лікарні відділень політравми, нейрохірургії, ортопедії та травматології, урології, гнійно-септичної хірургії, кардіохірургії, малоінвазійної хірургії, проктології, центрів інсультів, опікового відділення; створення єдиного хірургічного блоку, приведення у відповідність сучасним медичним технологіям та санітарним нормам з метою забезпечення високоспеціалізованої цілодобової медичної допомоги населенню області.

 

 

 

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-26
«День матері»

Обласний Благодійний фонд «Доброта та Довіра» проводить благодійний концерт «День матері» та благодійну акцію «День матері для особистої матері» у Миколаївському художньому російському драматичному театрі 12 травня об 11.00 залі театру. 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку