54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

* В рамках відзначення в області 75-ї річниці вигнання нацистів із території м. Миколаєва та Миколаївської області депутатів обласної ради та мешканців області 28 березня 2019 року о 08.30 год. взяти участь у покладанні квітів до меморіального комплексу на честь героїв-десантників загону К.Ф.Ольшанського. Збір учасників заходу з 08.00 год.

02 серпня 2018 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики, охорони здоров’я, материнства, дитинства, розвитку зон відпочинку та туризму.

02.08.2018

           Депутати розглянули питання про виконання та фінансування обласних та державних медичних програм у 2017-2018 роках, використання коштів медичної субвенції з державного бюджету.

          Серйозну стурбованість та занепокоєність депутатського корпусу викликає ситуація пов’язана з тим, що субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості відповідно до рішення обласної ради від 12 квітня 2018 року № 16 «Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2018 рік», не розподілена. Кошти субвенції до цього часу не використовуються та будь-які роботи, пов’язані з будівництвом, реконструкцією та ремонтом закладів охорони здоров’я у сільській місцевості не розпочато. Постійна комісія звернулася до обласної державної адміністрації щодо надання обласній раді інформації щодо розподілу між адміністративно-територіальними одиницями області асигнувань в загальній сумі 111 143,5 тис.грн.

        В центрі уваги депутатів профільної постійної комісії обласної ради питання щодо матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров'я первинної медико-санітарної допомоги обладнанням та устаткуванням відповідно до типових табелів, їх забезпечення необхідними приміщеннями, транспортними засобами, лікувально-діагностичною апаратурою, необхідними лікарськими препаратами тощо,збереження центральних районних лікарень, кадрового забезпечення закладів охорони здоров’я області.

          Активно обговорювалися питання щодо додаткової потреби обласних закладів охорони здоров’я у фінансуванні на 2018 рік заходів з придбання медикаментів, виробів медичного призначення, покращення матеріально-технічної бази та дооснащення закладів охорони здоров’я області сучасним медичним обладнанням для лікування хворих.    

Враховуючи пропозиції депутатів обласної ради, висловлені на 21 позачерговій сесії обласної ради сьомого скликання, з метою поліпшення якості і доступності медичного обслуговування населення, забезпечення ефективного фінансування галузі охорони здоров’я профільна постійна комісія обласної ради рекомендувала обласній державній адміністрації при підготовці проекту рішення обласної ради про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2018 рік суттєво збільшити фінансування обласних медичних програм, видатки на придбання безкоштовних ліків та поліпшення матеріально-технічного стану обласних медичних закладів.

          За ініціативою голови обласної ради В.Москаленко профільна постійна комісія відпрацювала проект рішення обласної ради «Про внесення доповнення до Програми економічного і соціального розвитку Миколаївської області на 2015-2017 роки «Миколаївщина - 2017» щодо надання за рахунок коштів обласного бюджету високоспеціалізованої медичної допомоги хворим дітям Миколаївщини на території області та за її межами.

 

 

 

 

 

Події

Шановні мешканці Миколаївщини! За ініціативи Миколаївської обласної ради депутатом обласної ради Резніковим Іллею Борисовичем на офіційному інтернет-представництві Президента України  зареєстровано електронну петицію "Щодо реконструкції та капітального ремонту будівлі залізничного вокзалу "Миколаїв-пасажирський" Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу Миколаївської обласної ради.Петиція доступна за посиланням: https://petition.president.gov.ua/petition/51058

Оголошення Читати всі
2019-03-26
«День матері»

Обласний Благодійний фонд «Доброта та Довіра» проводить благодійний концерт «День матері» та благодійну акцію «День матері для особистої матері» у Миколаївському художньому російському драматичному театрі 12 травня об 11.00 залі театру. 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Березень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18
19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
25 позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку