54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

18 вересня 2019 року з 09.00 до 11.00 години у приміщенні Миколаївської обласної ради (кабінет 105 перший поверх) відбудеться особистий прийом громадян головою Миколаївської обласної ради Вікторією Москаленко. Попередній запис за телефоном (0512) 37-04-89 та 37-25-74

17 липня 2018 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

17.07.2018

В роботі комісії взяли участь заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Кушнір, заступник Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи.

Членами постійної комісії розглянуто 12 питань.

Постійною комісією відпрацьовані питання врегулювання міжбюджетних відносин з державним та місцевими бюджетами, погоджені зміни до розпису обласного бюджету, перерозподілені видатки за функціональною класифікацією у розрізі економічної класифікації за обґрунтованими поданнями головних розпорядників коштів.

З метою ефективного використання коштів обласного та місцевих бюджетів погоджено внесення змін до обсягу міжбюджетних трансфертів обласного бюджету по головному розпоряднику коштів обласного бюджету – управлінню капітального будівництва облдержадміністрації на реалізацію заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

Відповідно до обласної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 12 квітня 2018 року №1 погоджено співфінансування обласному бюджету з місцевих бюджетів області для придбання автомобілів швидкої медичної допомоги обласному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

З метою забезпечення співфінансування з обласного бюджету на капітальні видатки по об’єктах, підпорядкованих управлінню охорони здоров’я, відповідно до розпорядження КМУ від 13.06.2018 року №423-р «Деякі питання розподілу у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» погоджено перерозподіл видатків загального та спеціального фондів обласного бюджету.

Погоджено збільшення видатків загального фонду по головному розпоряднику коштів обласного бюджету – департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації за рахунок субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, визначених в абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії чи каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету міста Миколаєва на суму 2091,453 тис. гривень.

Погоджено збільшення видатків спеціального фонду обласного бюджету (бюджет розвитку) на загальну суму 20,7 тис. гривень по головному розпоряднику коштів обласного бюджету - департаменту освіти і науки облдержадміністрації для забезпечення співфінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» за КПКВКМБ 0617363 «Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» по таких об’єктах:

придбання меблів, технічного обладнання, акустичної системи, мистецьких інструментів та ін. для Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти - 15,0 тис. гривень;

придбання комп’ютерів та оргтехніки для Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді - 1,8 тис. гривень;

придбання комп’ютерів та оргтехніки, мультимедійного обладнання для Обласного Будинку художньої творчості – 2,4 тис. гривень;

придбання комп’ютерів та оргтехніки, мультимедійного обладнання для Миколаївського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді – 1,5 тис. гривень.

Для реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної за рахунок субвенції з державного бюджету допомоги «пакунок» малюка погоджено збільшення видатків по головному розпоряднику коштів – департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Оголошення Читати всі
2019-09-10
ПРО СКЛИКАННЯ 28 ПОЗАЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Cкликати 28 позачергову сесію обласної ради сьомого скликання 19 вересня 2019 року, об 11 годині, в сесійному залі обласної ради.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку