54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ У КОБЛЕВОМУ

13.07.2018

13 липня робоча група з числа депутатів постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів здійснила виїзд до Коблівської об’єднаної територіальної громади. У виїзному засіданні робочої групи взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, представники обласної державної адміністрації, ГУ ДСНС України у Миколаївській області та органів місцевого самоврядування Березанщини.

         Вони вивчали перспективи реалізації інвестиційного проекту "Агро-рекреаційний кластер "Коблево"". Проект розроблено і запропоновано установою "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ". Його ідейними натхненниками за мету поставлено формування та впровадження механізмів кластерної моделі розвитку та соціально-економічної самодостатності територіальної громади, зокрема:

-         створення першого в Україні цілорічного реабілітаційного курорту шляхом оптимального використання природних лікувальних рекреаційних та агротехнічних ресурсів Березанського району Миколаївської області;

-         розроблення концепції стійкого розвитку проектованої території, що базується на оптимальній організації курортно-рекреаційної діяльності;

-         створення інтегрованої системи управління стійким розвитком проектованої території;

Установа "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ" створена у березні 2017 року рішенням Коблівської сільської ради, як Центр місцевого, кластерного та туристичного розвитку. Спеціалісти установи спрямовують свою діяльність на створення умов для ефективної взаємодії підприємств-учасників, закладів освіти та науки, некомерційних і громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, інвесторів в інтересах розвитку територіального кластеру. 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку