54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ У КОБЛЕВОМУ

13.07.2018

13 липня робоча група з числа депутатів постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів здійснила виїзд до Коблівської об’єднаної територіальної громади. У виїзному засіданні робочої групи взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, представники обласної державної адміністрації, ГУ ДСНС України у Миколаївській області та органів місцевого самоврядування Березанщини.

         Вони вивчали перспективи реалізації інвестиційного проекту "Агро-рекреаційний кластер "Коблево"". Проект розроблено і запропоновано установою "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ". Його ідейними натхненниками за мету поставлено формування та впровадження механізмів кластерної моделі розвитку та соціально-економічної самодостатності територіальної громади, зокрема:

-         створення першого в Україні цілорічного реабілітаційного курорту шляхом оптимального використання природних лікувальних рекреаційних та агротехнічних ресурсів Березанського району Миколаївської області;

-         розроблення концепції стійкого розвитку проектованої території, що базується на оптимальній організації курортно-рекреаційної діяльності;

-         створення інтегрованої системи управління стійким розвитком проектованої території;

Установа "Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ" створена у березні 2017 року рішенням Коблівської сільської ради, як Центр місцевого, кластерного та туристичного розвитку. Спеціалісти установи спрямовують свою діяльність на створення умов для ефективної взаємодії підприємств-учасників, закладів освіти та науки, некомерційних і громадських організацій, органів державної влади та місцевого самоврядування, інвесторів в інтересах розвитку територіального кластеру. 

Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
підписатись на розсилку