54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

На Миколаївщині відбувся Х обласний конкурс «Перлини півдня»

06.07.2018

 У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся Х обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю «Перлини півдня».

         З відкриттям ювілейного X конкурсу його учасників привітали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

         Головною метою його проведення є виявлення, підтримка талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу їх реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтв, допомога у самовдосконаленні та самоствердженні.

         Організатори конкурсу: Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації "Союз осіб з інвалідністю України",Центральна міська бібліотека ім.Кропивницького, обласна організація Національної спілки письменників України.

         У кафе театру було влаштовано виставку, на якій експонувалися роботи, виконані руками людей з інвалідністю. Представлені на розсуд глядача роботи вражали своїм різноманіттям – ляльки, картини, вироби з дерева тощо.

         "Ваша сила духу заслуговує на повагу. Серед присутніх тут немає переможців або переможених. В будь-якому разі ви всі є переможцями. Адже, ви сильніші за всі життєві обставини та проблеми. Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та колег-депутатів я вітаю вас з початком конкурсу і бажаю вам подальшого творчого натхнення",- зазначив Андрій Кротов на церемонії відкриття мистецького заходу.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку