54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

На Миколаївщині відбувся Х обласний конкурс «Перлини півдня»

06.07.2018

 У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся Х обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю «Перлини півдня».

         З відкриттям ювілейного X конкурсу його учасників привітали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

         Головною метою його проведення є виявлення, підтримка талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу їх реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтв, допомога у самовдосконаленні та самоствердженні.

         Організатори конкурсу: Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації "Союз осіб з інвалідністю України",Центральна міська бібліотека ім.Кропивницького, обласна організація Національної спілки письменників України.

         У кафе театру було влаштовано виставку, на якій експонувалися роботи, виконані руками людей з інвалідністю. Представлені на розсуд глядача роботи вражали своїм різноманіттям – ляльки, картини, вироби з дерева тощо.

         "Ваша сила духу заслуговує на повагу. Серед присутніх тут немає переможців або переможених. В будь-якому разі ви всі є переможцями. Адже, ви сильніші за всі життєві обставини та проблеми. Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та колег-депутатів я вітаю вас з початком конкурсу і бажаю вам подальшого творчого натхнення",- зазначив Андрій Кротов на церемонії відкриття мистецького заходу.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку