54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

На Миколаївщині відбувся Х обласний конкурс «Перлини півдня»

06.07.2018

 У Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбувся Х обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з інвалідністю «Перлини півдня».

         З відкриттям ювілейного X конкурсу його учасників привітали заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

         Головною метою його проведення є виявлення, підтримка талановитих та обдарованих людей з інвалідністю, сприяння процесу їх реабілітації та соціальної адаптації засобами мистецтв, допомога у самовдосконаленні та самоствердженні.

         Організатори конкурсу: Департамент соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації "Союз осіб з інвалідністю України",Центральна міська бібліотека ім.Кропивницького, обласна організація Національної спілки письменників України.

         У кафе театру було влаштовано виставку, на якій експонувалися роботи, виконані руками людей з інвалідністю. Представлені на розсуд глядача роботи вражали своїм різноманіттям – ляльки, картини, вироби з дерева тощо.

         "Ваша сила духу заслуговує на повагу. Серед присутніх тут немає переможців або переможених. В будь-якому разі ви всі є переможцями. Адже, ви сильніші за всі життєві обставини та проблеми. Від імені голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко та колег-депутатів я вітаю вас з початком конкурсу і бажаю вам подальшого творчого натхнення",- зазначив Андрій Кротов на церемонії відкриття мистецького заходу.

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку