54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

04.07.2018

04 липня відбулось засідання президії Миколаївської обласної ради. Представники фракцій політичних партій, голови постійних комісій облради на чолі із Вікторією Москаленко обговорювали питання порядку денного 21 позачергової сесії обласної ради.

         Враховуючи  детальне опрацювання постійними комісіями обласної ради і нагальність кадрового впорядкування галузі охорони здоров’я Миколаївщини президія підтримала питання щодо призначення головних лікарів закладів охорони здоров’я обласної комунальної власності.

         Відповідно не виникло питань у представників депутатського корпусу до директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Оксани Єльчієвої. Одноголосно членами президії підтримано винесення на сесію облради питання "Про внесення змін та доповнень до комплексної програми захисту населення "Турбота" на період до 2020 року". Позитивну оцінку учасників засідання президії обласної ради отримало питання внесення змін до Програми розвитку автомобільних доріг загального користування Миколаївської області на 2016-2018 роки.

         " Ми вносимо зміни до програми автомобільних доріг для того, щоб Миколаївська область взяла участь у реалізації пілотного проекту із забезпечення безпеки руху на автошляхах. І щоб всі заходи були профінансовані",- зазначила голова обласної ради Вікторія Москаленко.

         За поданням обласної державної адміністрації Вікторія Вікторівна внесла на розгляд президії питання "Про підтримку звернення президента України до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію православній церкві України".

         " Я поважаю думки усіх депутатів. Але закликаю керуватися здоровим глуздом. Президент України звернувся до Вселенського Патріарха Варфоломія стосовно надання автокефалії Українській православній церкві. Це дуже важливе питання. І ми повинні його підтримати",- звернувся до учасників засідання президії обласної ради В’ячеслав Бонь. За результатами дискусії депутати підтримали ініціативу Вікторії Москаленко та В’ячеслава Боня стосовно винесення питання на розгляд 21 позачергової сесії.

         Наприкінці засідання голова обласної ради ініціювала розгляд питання щодо оздоровлення у таборі "Орлятко" дітей із зони бойових дій.

         " За рахунок коштів обласного бюджету ми оздоровимо 27 діточок із зони АТО",- наголосила голова Миколаївської обласної ради. Одностайно її ініціативу було підтримано представниками депутатського корпусу.

Загалом членами президії обговорено і винесено на пленарне засідання сесії усі запропоновані до порядку денного питання.

Події

 26 листопада 2019 року, о 10 годині в сесійному залі обласної ради відбудеться тридцята позачергова сесія обласної ради сьомого скликання 

--------------------------

В рамках проведення в області заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні, 23 листопада 2019 року з 14.45 год. до 15.15 год. пройде скорботна хода від площі перед Кафедральним собором на вул. Садовій по проспекту Центральному, Херсонському шосе до Пам’ятного знака жертвам голодоморів в Україні (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової);

о 15.25 год. - літія за Україну та загальнонаціональна хвилина мовчання, покладання квітів і горщиків з пшеницею до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів в Україні та Загальноукраїнська акція «Засвіти свічку» (м. Миколаїв, на розі вул. Херсонське шосе та вул. Кругової).

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Листопад 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXIX позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку