54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

"Депутати робитимуть все для збереження надр, екосистеми та туристичного потенціалу",- на Мигіївській ГЕС відбулась виїзна нарада робочої групи Миколаївської обласної ради

04.07.2018

3 липня за участі голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко відбулась виїзна нарада робочої групи Миколаївської обласної ради на Мигиївській ГЕС.

         Пропозицію щодо розгляду депутатами ситуації, яка склалась на річці Південний Буг в районі села Мигія,вніс голова постійної комісії з питань законності Михайло Талпа. . Депутати відвідали Мигіївську ГЕС. Разом з директором Національного природного парку «Бузький Гард» Владиславом Артамоновим вони дослідили рівень води в річці  Південний  Буг та зустрілись з представниками спілки рафтерів.

         Після запуску турбін Мигіївської ГЕС в основному руслі Південного Бугу, де були пороги, значно зменшився об’єм води.В результаті цього гине флора і фауна. Завдано удару по туристичному потенціалу Миколаївщини. Кількість любителів рафтингу, які раніше з’їжджалися сюди з усієї України, суттєво зменшилась.

         «Жодного разу керівники Мигіївської ГЕС не відповіли на запрошення і не сіли за стіл переговорів. Тому депутати обласної ради будуть звертатись до центральних органів влади та інших відповідних органів аби вирішити проблему та зберегти надра, екосистему та туристичний потенціал», - зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         Після дослідження ситуації учасники виїзної робочої групи вирішили обговорити питання подальшої експлуатації Мигіївської ГЕС з представниками профільних управлінь та відомств, експертами у галузі екології і винести на розгляд сесії.

Оголошення Читати всі
2019-10-15
ЗБЕРЕЖЕМО ПЛАНЕТУ РАЗОМ!

Цього року наша планета зазнала низку масштабних та нищівних пожеж. Згоріли мільйони гектарів лісу в Сибіру, нищівні пожежі охопили низку регіонів в джунглях басейну річки Амазонки.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Жовтень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15
16
17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку