54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

УРОЧИСТІ ЗБОРИ З НАГОДИ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

27.06.2018

27 червня в Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі відбулись урочисті збори з нагоди святкування 22 річниці Конституції України. З вітальним словом до присутніх звернулися голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко.

         " День Конституції України є одним із найважливіших свят у незалежній Україні. Основний Закон, який регламентує наші з вами права: на відпочинок і працю, голосувати і бути обраними – є одним з кращих у світі. Конституція України містить у собі положення, які є фундаментом розвитку європейського, демократичного українського суспільства. Але сьогодні від кожного з нас залежить її виконання. Ми маємо думати над тим, як керуючись положеннями Конституції України, допомогти дітям, реалізувати права громадян з інвалідністю, підтримати військовослужбовців, які протягом чотирьох років стоять на захисті територіальної цілісності і незалежності України",- зазначила у своєму вітальному слові голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко.

         За вагомий особистий внесок у справу захисту української держави та її народу, мужність і героізм, проявлені під час захисту територіальної цілісності України, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди 22-ї річниці Конституції України відзнакою Миколаївської обласної ради – "За заслуги перед Миколаївщиною" I ступеня нагороджено  Чибінєєва

Валерія Вікторовича Героя України, капітана, командира роти снайперів 79-ї окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, учасника бойових дій на сході України,

         За вагомий особистий внесок у справу захисту територіальної цілісності української держави та її народу, особисту мужність та відвагу, сумлінне виконання покладених обов’язків, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди 22-ї річниці Конституції України відзнакою Миколаївської обласної  ради – "Хрест Святого Миколая" нагороджено Ревенка Олександра Олександровичамайора, заступника командира другого десантно-штурмового батальйону з морально-психологічного забезпечення 79-ї окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, Боровського Дмитра Леонідовича капітана, начальника фізичної підготовки і спорту 79-ї окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, учасника бойових дій на сході України, Приходченка

Андрія Володимировича підполковника запасу, колишнього командира гаубичного артилерійського дивізіону 79-ї окремої Миколаївської десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, учасника бойових дій на сході України.

         За вагомий особистий внесок у розвиток волонтерського та благодійницького руху на Миколаївщині, активну життєву і громадську позицію з нагоди 22-ї річниці Конституції України відзнакою Миколаївської обласної ради – "За заслуги перед Миколаївщиною" IІ ступеня нагороджено:

Фінкельштейн Ігор Йосипович волонтер, член громадської організації "Взаємопоміч", м.Миколаїв. Також грамотами Миколаївської обласної ради нагороджено Шульгу Олександра Васильовича професора, доктора фізико-математичних наук, директора науково-дослідного інституту "Миколаївська астрономічна обсерваторія", Островську Тетяну Анатоліївну старшого викладача Миколаївського коледжу культури і мистецтв, художнього керівника та диригента Народного жіночого академічного хору імені Світлани Фоміних.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку