54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПРОМИСЛОВОЇ ПОЛІТИКИ

26.06.2018

Постійні комісії Миколаївської обласної ради розпочали підготовку до 21 позачергової сесії Миколаївської обласної ради 7 скликання. 26 червня  відбулось засідання  постійної комісії обласної ради з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури. В роботі комісії взяли  участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, перший заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко. 

         До порядку денного засідання було включено понад 50 питань: 48 проектів, запропонованих до розгляду у сесійному режимі. Згодом членами постійної комісії погоджено їх внесення на пленарне засідання сесії обласної ради. Та 8 питань у розділі різне.

Зокрема, знову порушувались питання організації габаритно-вагового контролю на автошляхах області, забезпечення безпеки руху. Так до обласної ради надійшло звернення  жителів села Воскресенськ Вітовського району стосовно відсутності належних дорожніх знаків та освітлення на Баштанському кільці. У представниці ініціативної групи мешканців населеного пункту Тетяни Ларіної чоловік потрапив у ДТП саме на вказаній ділянці дороги. Одною з причин аварії є недостатнє освітлення кільцевої ділянки дороги. Радник голови Миколаївської обласної ради Оксана Корсак теж звернула увагу депутатів на необхідність оновлення дорожніх знаків на зазначеній ділянці дороги. Членами постійної комісії рекомендовано відповідним службам терміново вжити заходи для запобігання аваріям. В.о. начальника Служби Автомобільних доріг України в Миколаївській області Андрій Максименко проінформував присутніх, що питання освітлення вже на етапі вирішення. Протягом найближчих днів вказана ділянка буде освітлюватися.

Аналогічним за змістом було питання "Про депутатське звернення депутата обласної ради Владислава Невеселого  стосовно розробки Регіональної програми "Безпечна Миколаївщина".

         " Кожен з депутатів знає небезпечні ділянки доріг у своїх містах та населених пунктах. Ні для кого не є секретом, що на пішохідних переходах не завжди зупиняється автотранспорт. А територією області проходить одна з державних трас. Не скрізь є відповідні знаки, на деяких ділянках не видно розмітку. Тому я пропоную створити робочу групу. Кожному з депутатів, я переконаний, буде що додати",- зазначив Владислав Невеселий.

         Члени постійної комісії позитивно оцінили ініціативу колеги. Владиславу Невеселому запропоновано і очолити робочу групу.

 

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку