54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

* Шановні мешканці міста Миколаєва та Миколаївської області! Запрошуємо вас на покладання квітів до пам’ятника В.О.Лягіну з нагоди відзначення Дня партизанської слави в Миколаївській області, яке відбудеться 20 вересня 2019 року о 08.30. Збір учасників о 08.00

Вікторія Москаленко привітала з днем народження Заслужену Артистку України Сталіну Василівну Лагошняк.

24.11.2017

23-го листопада ввечері поціновувачів театрального мистецтва Миколаївського Академічного Російського Драматичного Театру чекала надзвичайна зустріч із Сталіною Василівною Лагошняк. Цього вечора відбувся її бенефіс. На розсуд вибагливого Миколаївського глядача була запропонована драма з елементами комедії Асі Котляр " Последняя любовь Сонечки Бейм" у постановці Віктора Смірнова, у головній ролі Заслужена артистка України Сталіна Лагошняк.

По завершенні вистави Сталіну Василівну з днем народження та бенефісом привітала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. 

Вона вручила "винуватиці" свята відзнаку Миколаївської обласної ради "За заслуги перед Миколаївщиною" та картину "Закохана осінь" Олександри Березовенко , придбану з цієї нагоди на благодійній виставці – продажу, яка триває цими днями у холі сесійної зали адміністративної будівлі Миколаївської обласної ради. Творчий подарунок у вигляді картини отримав і режисер- постановник Віктор Смірнов.

Відзначимо, що Сталіна Василівна 47 років свого життя присвятила сцені Миколаївського Академічного Російського Драматичного Театру. За її плечима безліч зіграних ролей та втілених образів. Протягом 30 років заслужена артистка обіймала посаду завідуючої трупою театру. Власним творчим та життєвим досвідом Сталіна Василівна залюбки ділиться із молодими акторами-початківцями, вихованцями аматорських театральних колективів та студій – проводить майстер-класи з акторської майстерності, сценічної мови та гриму.

Значну частину часу актриса присвячує дітям: грає у дитячих спектаклях російської драми, реалізовує себе у якості режисера-постановника вистав- казок, як постійний член журі бере активну участь у театральних фестивалях.

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку