54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

НА ЗАСІДАННІ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ

21.06.2018

21 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту. Депутатами розглянуто питання що стосуються розвитку освіти, культури і спорту в Миколаївській області. В роботі комісії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

Серед іншого жваве обговорення викликало питання щодо діяльності комунального закладу "Центр фінансово-статистичного моніторингу, матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів" Миколаївської обласної ради. Під час дискусії депутати ознайомилися з пропозиціями обласної державної адміністрації щодо можливої оптимізації . Водночас, члени постійної комісії наголошували на наявності великої кількості питань, які залишаються відкритими. На думку голови Миколаївської обласної ради Вікторії Москаленко утримання цього закладу є прикладом нецільового використання коштів. Вікторія Вікторівна акцентувала, що між департаментом освіти і науки облдержадміністрації, як органом влади і комунальним закладом, як суб’єктом господарювання відсутнє чітке розмежування функцій. У підсумку депутатами облради запропоновано обласній державній адміністрації надати уточнюючу інформацію щодо фінансової складової оптимізації центру. Також члени постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту розглянули звернення обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді щодо сприяння у вирішенні проблемних питань установи та питання про визначення претендента для нагородження щорічною Премією Верховної Ради України педагогічних працівників загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів.

 

В чергове депутати порушили питання щодо майбутнього використання будівлі колишнього кінотеатру "Іскра". З метою прийняття виваженого рішення члени постійної комісії запропонували міській раді розробити і надати чіткий план використання та фінансування об’єкту зі збереженням його цільового призначення. 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку