54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
*

"Цілісний майновий комплекс "Зорі" доцільно передати у комунальну власність міста Миколаєва",- на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту депутати розглянули колективне звернення батьків

21.06.2018

21 червня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту депутати розглянули колективне звернення батьків, діти яких займаються плаванням у спортивному комплексі "Зоря",  щодо його  передачі у комунальну власність міста Миколаєва.  В роботі комісії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

         З аналогічним зверненням представники ініціативної групи батьків вже зверталися до міської ради. 24 травня цей лист був предметом обговорення постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді і спорту.

         Присутні сьогодні на засіданні комісії обласної ради Мкртич Мкртчян, начальник управління комунального майна Миколаївської міської ради, та Олег Машкін, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, зазначили, що подальша доля спортивного комплексу залежить від того, у якому вигляді обласний центр отримає цей об’єкт. Представники міської влади готові розглянути питання з позитивним результатом, але за умови передачі у комунальну власність міста Миколаєва цілісного майнового комплексу. Сьогоднішній власник – Державне підприємство "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект"" готовий лише на часткову передачу. Згідно з рішенням профспілки підприємства мова йде винятково про будівлю спортивного комплексу. Розв’язання проблеми на місцевому рівні гальмує той факт, що підприємство є складовою частиною концерну "Укроборонпром".

         Депутати Миколаївської обласної ради, члени постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту зацікавлені в оздоровленні підростаючого покоління. Тому, зважаючи на колективне звернення батьків, діти яких займаються плаванням у спортивному комплексі "Зоря", учасники засідання рекомендували своїм колегам – депутатам Миколаївської міської ради спільно з управлінням молоді і спорту обласної державної адміністрації організувати і провести зустріч з уповноваженими особами ДП НВКГ "Зоря"- "Машпроект"", до компетенції яких входить вирішення питань соціального спрямування, з метою відпрацювання спільної позиції, подальшого уникнення погіршення ситуації та збереження в належному стані матеріально-технічної бази комплексу. Депутати обласної ради також вважають за доцільне передати до комунальної власності міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі". 

Оголошення Читати всі
2019-11-15
ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ!

Відповідно до статті 51 Закону України "Про Національну поліцію", оголошується конкурс до постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Миколаївській області представників громадськості.

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Грудень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку