54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

"Цілісний майновий комплекс "Зорі" доцільно передати у комунальну власність міста Миколаєва",- на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту депутати розглянули колективне звернення батьків

21.06.2018

21 червня на засіданні постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту депутати розглянули колективне звернення батьків, діти яких займаються плаванням у спортивному комплексі "Зоря",  щодо його  передачі у комунальну власність міста Миколаєва.  В роботі комісії взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

         З аналогічним зверненням представники ініціативної групи батьків вже зверталися до міської ради. 24 травня цей лист був предметом обговорення постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, культури, туризму, молоді і спорту.

         Присутні сьогодні на засіданні комісії обласної ради Мкртич Мкртчян, начальник управління комунального майна Миколаївської міської ради, та Олег Машкін, начальник управління з питань фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, зазначили, що подальша доля спортивного комплексу залежить від того, у якому вигляді обласний центр отримає цей об’єкт. Представники міської влади готові розглянути питання з позитивним результатом, але за умови передачі у комунальну власність міста Миколаєва цілісного майнового комплексу. Сьогоднішній власник – Державне підприємство "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування "Зоря"-"Машпроект"" готовий лише на часткову передачу. Згідно з рішенням профспілки підприємства мова йде винятково про будівлю спортивного комплексу. Розв’язання проблеми на місцевому рівні гальмує той факт, що підприємство є складовою частиною концерну "Укроборонпром".

         Депутати Миколаївської обласної ради, члени постійної комісії з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту зацікавлені в оздоровленні підростаючого покоління. Тому, зважаючи на колективне звернення батьків, діти яких займаються плаванням у спортивному комплексі "Зоря", учасники засідання рекомендували своїм колегам – депутатам Миколаївської міської ради спільно з управлінням молоді і спорту обласної державної адміністрації організувати і провести зустріч з уповноваженими особами ДП НВКГ "Зоря"- "Машпроект"", до компетенції яких входить вирішення питань соціального спрямування, з метою відпрацювання спільної позиції, подальшого уникнення погіршення ситуації та збереження в належному стані матеріально-технічної бази комплексу. Депутати обласної ради також вважають за доцільне передати до комунальної власності міста Миколаєва цілісний майновий комплекс "Зорі". 

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Травень 2020
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22
23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку