54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Командна співпраця дала позитивний результат",- у Грейговому за участі представників обласної влади відкрито реконструйоване футбольне поле із штучним покриттям.

21.06.2018

20 червня у Грейговому Вітовського району відбулась урочиста церемонія відкриття реконструйованого футбольного поля із штучним покриттям на території місцевої загальноосвітньої школи 1-3 ступенів. Привітати громаду Вітовщини із визначною подією приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко і представники влади Вітовщини: Олександр Демчук, голова Вітовської райдержадміністрації та Ігор Матвєєв, голова Вітовської районної ради. 
Реалізація цього проекту буде актуальною не лише для жителів населеного пункту і об’єднаної територіальної громади, але й для всього Вітовського району в цілому. На сьогоднішній день серед молоді Вітовського району спостерігається підвищений інтерес до багатьох командних видів спорту і особливо футболу. Тож, поява сучасного спортивного майданчика стане їм у нагоді. Даний проект в собі несе іще й велике соціальне навантаження. Заняття спортом відволікатимуть дітей та підлітків від шкідливих звичок та прищеплюватимуть їм інтерес до здорового способу життя.
" У даному випадку спрацювала районна влада. вони першими визначилися із земельною ділянкою, виготовили необхідні документи і підписали договір із підрядником. Всім районам порівну було виділено кошти. Всі вчасно отримали кошти державного бюджету. Але тут спрацювали на випередження. І отримали результат. Ми плануємо відкрити 13 майданчиків на території області. Сьогодні перший. І я дуже рада, що це саме Вітовщина. Хочу подякувати усім гілкам влади. Кошти виділяли і районна, і обласна ради. Надійшли кошти з державного бюджету. Командна співпраця дала позитивний результат",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, вітаючи жителів Грейгового із відкриттям майданчика.

 

Травень 2022
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Голова обласної ради Замазєєва
Ганна Володимирівна
Видео
Військова служба за контрактом у лавах Збройних Сил України 
підписатись на розсилку