54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net
Біжуча стрічка

Командна співпраця дала позитивний результат",- у Грейговому за участі представників обласної влади відкрито реконструйоване футбольне поле із штучним покриттям.

21.06.2018

20 червня у Грейговому Вітовського району відбулась урочиста церемонія відкриття реконструйованого футбольного поля із штучним покриттям на території місцевої загальноосвітньої школи 1-3 ступенів. Привітати громаду Вітовщини із визначною подією приїхали голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко і представники влади Вітовщини: Олександр Демчук, голова Вітовської райдержадміністрації та Ігор Матвєєв, голова Вітовської районної ради. 
Реалізація цього проекту буде актуальною не лише для жителів населеного пункту і об’єднаної територіальної громади, але й для всього Вітовського району в цілому. На сьогоднішній день серед молоді Вітовського району спостерігається підвищений інтерес до багатьох командних видів спорту і особливо футболу. Тож, поява сучасного спортивного майданчика стане їм у нагоді. Даний проект в собі несе іще й велике соціальне навантаження. Заняття спортом відволікатимуть дітей та підлітків від шкідливих звичок та прищеплюватимуть їм інтерес до здорового способу життя.
" У даному випадку спрацювала районна влада. вони першими визначилися із земельною ділянкою, виготовили необхідні документи і підписали договір із підрядником. Всім районам порівну було виділено кошти. Всі вчасно отримали кошти державного бюджету. Але тут спрацювали на випередження. І отримали результат. Ми плануємо відкрити 13 майданчиків на території області. Сьогодні перший. І я дуже рада, що це саме Вітовщина. Хочу подякувати усім гілкам влади. Кошти виділяли і районна, і обласна ради. Надійшли кошти з державного бюджету. Командна співпраця дала позитивний результат",- зазначила голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, вітаючи жителів Грейгового із відкриттям майданчика.

 

Оголошення Читати всі
2019-08-16
ЖІНКА В ПОЛІТИЦІ — ЗМІНИ В КРАЇНІ!

Фонд громади міста Херсон «Захист» оголошує конкурс на навчання жінок, які мають намір балотуватися до органів місцевого самоврядування на наступних місцевих виборах.

 

 

Детальніше
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Вересень 2019
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
1
2 3 4
5 6
7
8 9 10 11 12 13
14
15 16 17 18 19 20
21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
Пряма трансляція
XXVІII позачергової сесії Миколаївської обласної ради
підписатись на розсилку