54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 (80512) 37-05-48 oblrada@mksat.net

Представники обласної влади та Миколаївського Міжнародного аеропорту обговорили перспективи співробітництва із «Turkish airlines»

20.06.2018

У вівторок, 19 червня, відбулась зустріч представників обласної влади, Миколаївського Міжнародного аеропорту із спеціалістами «Turkish airlines». У ній взяли участь голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір та в.о. директора Миколаївського Міжнародного аеропорту, депутат Миколаївської обласної ради Федір Барна. Турецьку сторону на переговорах представляв Генеральний директор представництва « Türk Hava Yolları Anonim Ortaklığı" у Херсоні та Запоріжжі Ербіль Акгюн. 
За словами голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка сьогодні стратегічно-важливими напрямами для Миколаївського літовища є Київ і Харків. Готові до запуску і третього рейсу. Олексій Савченко висловив припущення, що це може бути сполучення із Польщею.
«На даний момент нам необхідні два рейси – це Київ-Миколаїв, Харків-Миколаїв. Ми готові запустити іще один рейс. Наприклад, сполученням Миколаєва з Польщею»,- зазначив голова облдержадміністрації.
В.о. Директора Миколаївського аеропорту, депутат обласної ради Федір Барна зауважив, що всі необхідні для співробітництва документи готові.

Події
Підготовка до чергової сесіїї обласної ради
Голова облради Москаленко Вікторія Вікторівна
підписатись на розсилку