54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

У Миколаєві відкрили Офіс декарбонізації та енергоефективності

04.06.2024

Сьогодні, 4 червня, у Миколаєві запрацював Офіс декарбонізації та енергоефективності, що відкрили під патронатом Агентства держенергоефективності. На відкритті були присутні голова Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, голова Агентства держенергоефективності Ганна Замазєєва, міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич, керівник Офісу Посольства Королівства Данія в Миколаєві Якоб Хансен та депутати Миколаївської обласної ради Ігор Кіч, Олена Герасимчук, Іван Кухта, Алла Ряжських та Олександр Мосін.

У рамках відкриття офісу відбулися презентаційні заходи про майбутню діяльність офісу. А саме – презентація концепції роботи офісу, його цілі, плани та механізми та деталі фінансування енергоефективних проектів та концепцію роботи АТ «Фонд декарбонізаціі України». Також учасники підписали меморандум про співпрацю між Агентством, Миколаївською облрадою, Миколаївською ОВА, міською радою та громадською спілкою «Офіс відновлення та розвитку Миколаївського регіону».

«Це важливо для майбутнього не лише нашої держави, а й світу, адже лише спільними силами ми зможемо помʼякшити наслідки глобального потепління. Це великий комплекс роботи, що включає в себе багато складових – впровадження зеленої енергетики, зміна в роботі великих підприємств тощо. І саме робота цього офісу сприятиме вирішенню цих питань», – пояснив Антон Табунщик.

В офісі надаватимуть консультації, експертні оцінки та підтримку проєктів у сфері енергоефективності, альтернативних джерел енергії тощо.
«Дякую Агентству з енергоефективності та енергозбереження за відкриття офісу тут, а також нашим партнерам за підтримку таких ініціатив. Ми маємо відбудувати Україну після перемоги за найсучаснішими стандартами», – додав очільник облради.

Червень 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Tabunschik
Голова обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку