У Миколаєві привітали медсестер з прийдешнім професійним святом
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/1715335554663df1826f982-300x300.jpeg)
Щороку 12 травня в Україні відзначають День медичної сестри. З нагоди свята в Миколаєві привітали працівників цієї сфери. До привітань долучилися депутатка Миколаївської обласної ради Олена Герасимчук та директорка обласного управління охорони здоровʼя Ірина Ткаченко.
«Ми пишаємося вашою силою відважністю працювати у таких надскладних умовах, які зараз переживає Україна. Ваша підтримка дає хворим сили рухатись далі та боротися за здоровʼя і не падати духом. Сьогодні ви стоїте поряд з нашими хлопцями та дівчатами з фронту, даєте їм сили рухатись далі. Дякую вам від депутатського корпусу Миколаївської обласної ради та виконавчого апарату за вашу щоденну роботу!» – привітала Олена Герасимчук.
Депутатка вручила медсестрам з обласних закладів охорони здоровʼя почесні грамоти та подяки Миколаївської обласної ради. Також медпрацівникам вручила подяки та грамоти Миколаївської ОВА та обласного управління охорони здоровʼя Ірина Ткаченко.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович