54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Антон Табунщик відвідав Школу супергероїв, що працює на базі обласної дитячої лікарні

12.02.2024

Днями перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик відвідав Школу супергероїв – урядовий проєкт, в рамках якого діти різного віку, які проходять лікування в закладі, мають змогу продовжувати навчання. З ними займаються професійні педагоги та вихователі.

«Коли я побачив, як проходять заняття, був вражений їхнім різноманіттям. Пластилін, олівці, ігри і завжди позитивні вчителі навіть дорослих змушують згадати шкільні роки. Передав лікарні велику кількість настільних ігор і конструкторів від благодійників з БО МФ «Volunteer» UA. Дякую за підтримку наших незламних діток!» – розповів Антон Табунщик.

На вересневому засіданні сесії Миколаївської обласної ради депутати ухвалили рішення, що забезпечує організацію та надання освітніх послуг дітям, які проходять тривале лікування в обласній дитячій лікарні. Тому під час візиту очільник обласної ради обговорив з завідувачкою освітнього центру державної установи «Школа супергероїв» Надією Руденко інші потреби школи.

«Наразі основне питання – розширення, оскільки приміщення, де зараз проходять заняття, дійсно мале. Був приємно вражений, коли пані Надія сказала, що батьки залюбки віддають діток навчатися тут, адже вже знають про такий крутий проєкт. Будемо й надалі підтримувати наших маленьких супергероїв! Ми маємо турбуватись один про одного і допомагати!» – запевнив він.

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Лютий 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29    
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку