54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

Плідний день для відбудови та розвитку нашої області - Антон Табунщик про зустріч з данською делегацією та народними депутатами

01.12.2023

Вчора, 30 листопада, на Миколаївщині з робочим візитом зустрічали дві важливі для подальшого розвитку Миколаївщини делегації – Ради зовнішньої політики Парламенту Данії та членів Комітетів Верховної Ради України з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, а також Комітету з питань правоохоронної діяльності.

Разом відвідали нещодавно відкритий Офіс Посольства Королівства Данії в Миколаєві. «Це перше свого роду представництво Посольства не в столиці. І це дуже важливо для нашої області, адже допомогає вирішувати важливі питання на місцях. Вдячний Уряду Данії та данському народу за таку підтримку прифронтової Миколаївщини!», - зазначив Антон Табунщик.

Оглянули й потужні підприємства, котрі зазнали ворожих обстрілів – ТОВ «Евері» та ТОВ «Нікотекс». До війни ці підприємства були передовими у своїх сферах. Керівництво області говорили з данськими партнерами про те, як можна відновити їхню роботу завдяки допомозі Данії.Також ознайомилися з роботою вже готового проєкту з боку Данії – станцією питної води, якою вже тривалий час користуються містяни. Відвідали шпиталь українського Червоного Хреста.

Наостанок провели нараду з представниками правоохоронних органів Миколаївщини для прямого діалогу з Комітетом з питань правоохоронної діяльності. У нараді взяли участь члени Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності: заступники Голови Комітету В‘ячеслав Медяник та Максим Павлюк, Голова підкомітету Комітету Олександр Дануца, член Комітету Володимир Захарченко та члени Комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва: Голова Комітету Олександр Мережко, заступник Голови Комітету Арсеній Пушкаренко, члени Комітету Ігор Кривошеєв й Богдан Яременко. Від Миколаївської області у нараді взяли участь очільник Миколаївської обласної ради Антон Табунщик, начальник Миколаївської ОВА Віталій Кім, перший заступник начальника ОВА Георгій Решетілов, керівник апарату ОВА В'ячеслав Бонь, керівник Миколаївської обласної прокуратури Дмитро Казак, керівник Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону Андрій Кльопов, начальник Миколаївського зонального відділу Військової служби правопорядку Олександр Луньов, начальник ГУ Національної поліції в Миколаївській області Сергій Махно, начальник Управління Служби безпеки України в Миколаївській області Дмитро Нєвєдров, заступник начальника управління з питань оборонної та мобілізаційної роботи апарату обласної військової адміністрації - начальник відділу з питань оборонної роботи Роман Фісун. До наради в онлайн-форматі долучилися начальники Баштанської, Миколаївської, Первомайської та Вознесенської РВА.

«Обговорили важливі заходи для безпеки в місті та області в умовах війни. Зокрема, це боротьба з колаборантами, стан відкритих справ воєнних злочинів рф на території області та те, які законотворчі ініціативи зможуть сприяти регулюванню безпекової ситуації. Працюємо для забезпечення захисту, розвитку та відновлення Миколаївщини!», - повідомив Антон Табунщик.

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Лютий 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29    
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку