У фракції партії «Слуга Народу» в Миколаївській обласній раді обрали нового очільника та заступника
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/17011650516565b7fbed777-300x300.jpg)
Днями відбулося засідання фракції політичної партії «Слуга Народу» в Миколаївській обласній раді. Під час нього очільник фракції Ігор Кіч склав повноваження голови у звʼязку з новим місцем роботи, що територіально розташоване в Одеській області.
Депутати обрали нового голову фракції – Віталія Порхуна, члена Політради партії «Слуга Народу», члена комісії з питань промислової політики, підприємництва, транспортної інфраструктури, водногосподарського комплексу, енергетики та енергозбереження, зв’язку та цифровізації. Також обрали заступника голови фракції – депутата Володимира Погадаєва, члена комісії з питань спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області, житлово-комунального господарства, капітального будівництва та архітектури.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович