54001, м.Миколаїв, вул. Адміральська, 22 +38 068 4404824 oblrada@mksat.net

«Пряма комунікація – найголовніше для ефективної роботи громад» – Антон Табунщик

24.11.2023

Вчора Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик відвідав Березнегуватську громаду з партнерами обласної ради, і власне громади – міжнародною благодійною організацією ACTED. У рамках меморандуму, що облрада підписала з організацією привезли допомогу населенню. Відвідали села, де чисельність мешканців до війни складала близько 100 людей – Веселий Кут та Яковлівку.

«Тут є пошкодження, руйнування, немає продовольчих магазинів. Періодично привозять хліб та інші продукти харчування, проте в таких селах є проблема із побутовими товарами. Тож, благодійники роздали гуманітарні набори з побутовою хімією та засобами гігієни. Своєю чергою, поспілкувався із людьми», – каже Антон Табунщик.

До вторгнення, у Веселому Куті жили 100 людей, зараз – 31. Крім випробувань війною, місцеві відчули на собі і наслідки катастрофи на Каховській ГЕС. У Яковлівці затопило всі свердловини, якими користувалися місцеві, а це близько 20 штук. Зараз вода в них непридатна для вживання, тому ця потреба тут гостра.

«Обговорили з координаторкою проєкту ACTED в Україні Мартіною Бергамаші можливість буріння тут нових свердловин для подачі питної води. Вважаю, що така пряма комунікація із місцевими та благодійниками – запорука ефективного вирішення нагальних питань без зайвої бюрократії. Дякую нашим партнерам за чуйність до проблем українців!» – додав очільник облради.

Також Антон Табунщик обговорив з головою громади Сергієм Бойко нагальні питання, що постали після попереднього візиту – темпи єВідновлення, робота фельдшерсько-акушерських пунктів, розробка проєктів відновлення пошкодженої лікарні та ліцею.

Події

29 лютого об 11.00
відбудеться засідання Робочої групи з вивчення питання фінансового забезпечення комунальних некомерційних підприємств сфери охорони здоров’я Миколаївської обласної ради. 

Посилання на пряму трансляцію 

 ЧАС ПІДБИТИ ПІДСУМКИ ЗА 2023 РІК

Миколаївська обласна рада підготувала інфографіку цьогорічної роботи. Тож, про роботу ради, співпрацю з міжнародними партнерами, роботу комісій з допомоги населенню та результати візитів до громад області – дивіться інфографіку

ІНФОРМАЦІЯ про результати діяльності органів обласної прокуратури на території Миколаївської області за 2023 рік

  

Лютий 2024
Нд Пн Вт Ср Чт Пт Сб
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29    
Tabunschik
Перший заступник голови обласної ради Табунщик
Антон Вікторович 
підписатись на розсилку