«Пряма комунікація – найголовніше для ефективної роботи громад» – Антон Табунщик
![](https://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/news/170082264165607e71db6bc-300x300.jpeg)
Вчора Перший заступник голови Миколаївської обласної ради Антон Табунщик відвідав Березнегуватську громаду з партнерами обласної ради, і власне громади – міжнародною благодійною організацією ACTED. У рамках меморандуму, що облрада підписала з організацією привезли допомогу населенню. Відвідали села, де чисельність мешканців до війни складала близько 100 людей – Веселий Кут та Яковлівку.
«Тут є пошкодження, руйнування, немає продовольчих магазинів. Періодично привозять хліб та інші продукти харчування, проте в таких селах є проблема із побутовими товарами. Тож, благодійники роздали гуманітарні набори з побутовою хімією та засобами гігієни. Своєю чергою, поспілкувався із людьми», – каже Антон Табунщик.
До вторгнення, у Веселому Куті жили 100 людей, зараз – 31. Крім випробувань війною, місцеві відчули на собі і наслідки катастрофи на Каховській ГЕС. У Яковлівці затопило всі свердловини, якими користувалися місцеві, а це близько 20 штук. Зараз вода в них непридатна для вживання, тому ця потреба тут гостра.
«Обговорили з координаторкою проєкту ACTED в Україні Мартіною Бергамаші можливість буріння тут нових свердловин для подачі питної води. Вважаю, що така пряма комунікація із місцевими та благодійниками – запорука ефективного вирішення нагальних питань без зайвої бюрократії. Дякую нашим партнерам за чуйність до проблем українців!» – додав очільник облради.
Також Антон Табунщик обговорив з головою громади Сергієм Бойко нагальні питання, що постали після попереднього візиту – темпи єВідновлення, робота фельдшерсько-акушерських пунктів, розробка проєктів відновлення пошкодженої лікарні та ліцею.
Нд | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
![Tabunschik](http://www.mk-oblrada.gov.ua/UserFiles/Image/Image/Tabunschik.png)
Антон Вікторович